Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

ana, ce bine ca te-ai intors....mi-ai lipsit f tare! [bis][bis][bis][bis] [pup][pup][pup][pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dragelor, Pun si probilii....da ' sa gate neica Marius cu calculatorul,ca i-am cumparat unu' la copilu' Alex,ca o sa faca ore de informatica in a 5-a si cum gata cu modificatul descarc si pun,okidochi?[:D] Aici ,daca vreti,am scris povestea cu excursia: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=54106&whichpage=6 Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, am vazut pozele, ce sa spun, sant individioasa tare. Si mai ales ca ai copii asa frumosi mai ales Luana.Eu sant in buc, as vrea sa dau de fete dar nu stiu cum, pupici la toate. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cicina,cat stai in Bucuresti? ca imi fac putin timp intr-o seara sa bem o bere impreuna...il iau si pe Mihnea cu mine sa-mi vezi si tu "psihopatu'" [:D][:D] glumesc,ca saracul acum e atat de blegutz... a inceput sa lucreze la matematica, sa scrie,se controleaza cand sa zica o prostie.... de teama ca-i dau buline rosii si i se taie marea sau desenele animate,dar mai ales marrea.... numai ca de doua zile ii e tot rau, a fost la strand sambata si duminica si dragutul de taica-su la tinut in soare fara nimic pe cap...probabilca a inghitit si apa din aia cu mult cloooor ...cum e la strandurile noastre... ana,am vazut pozele, mama cate ati facut(de altfel,le-am vazut de cateva zile,dar nu am avut timp sa raspund) .... ma tare frumsi sunteti toti, si ce lucruri minunate ati vazut.,.....aaaa,am citit si ce ai scri,dar asa mai pe sarite... tu sa te faci scriitoare[:D]ca mai ai timp... restul fetelor?! vad ca au plecat toate.... de Dana nici nu mai intreb [q] in fine,sa nu ne descurajam....mai suntem vreo 5-6 asa,cred.... pupici,si va citesc... de saptamana viitoare cand termin,in sfarsit si ultimul examen....sunt libera.....[bis][bis][bis] ehhhh,pana data viitoare [^] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, of......am aparut si eu, dup lupte seculare...[pup]toate fetele! Vio, [flo]multumesc mult pentru interventie!Cum de nu m-am gandit s-o indrum pe Gremlin aici...Are o fetitza tare scumpa si e dornica sa ne povesteasca despre ea insa primul mesaj l-a postat, pentru ca nu a stiut unde, la un subiect considerat superimportant de moderatori( gala laureatilor DC ) si s-au suparat ca am fost putin off topic acolo iar primirea facuta a fost nedelicata apoi ne-au pus postarile(unele) in alt subiect. E adevarat ca nu am mai intrat nici eu...ne mutam, zugravim casa noua(la 50 km distanta) cu mainile noastre-asa se face aici-[:D]eu mai fac curatenie in ambele, facem cumparaturi, mai caram din lucruri pana sambata cand luam camionul....suntem in fierbere, cumararea unei case aici e un lucru destul de complicat si ne chinuim de cateva luni, mai ales ca nu e in acelasi oras... Ma bucur sa va regasesc,abia astept sa aflu ce-ati mai facut...Am intrat rar pe DC de la un timp.... Gremlin, te asteptam aici ![hia] "To be uncertain is uncomfortable; but to be certain is ridiculous." Goethe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...