Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

Saluti fetele.... Cicinelu'....cum e draga mea acasica?Ai gasit fetele sa va intalniti? Vio...Sa inteleg ca Mihnea s-a pus pe lucrat la mate in vacanta?!Uf...lasa si tu baiatu' sa mai zburde,ca o sa invete el toata viata...Multumim de apreciere si sa sti ca pozele sunt multe si in album nu-s toate,iti dai seama....Sa ai bafta la examen si sa aveti o vacanta frumoasa! Arinna...pai voi aveti santier in toata regula acasa....hai sa aveti spor mare la treaba si sa finalizati cu bine curatenia... Fetelor...ce-o mai face Aelita si cu Sofia? Hai ca va pup si sa auzim de bine! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va salut, va salut! Multumesc Arinna ca m-ai adus aici. Despre mine, pe scurt: nu sunt deloc fantastica, dar as vrea, de ce sa nu recunosc? Fantastica e fetita mea, ADA.Are doi ani si doua luni. Vorbeste foarte bine la varsta ei. Canta vreo 4 cantecele si stie vreo 5-6 poezioare. E tare tare vesela, aproape tot timpul dar, cand ma vede nervoasa devine si ea la fel... De-aia ma gandesc ca noi, parintii suntem de vina... La orice. Ei, copiii, n-au cum sa fie rai, sunt "prea minunati"... Despre mine, in imagini: am fost [pk] [jamaica][berica] in "tinerete", acum m-am lasat de toate... Glumesc! Ca nu m-am chiar lasat... Sunt si mai plina de viata de cand o am pe Ada, doar ca nu prea mai am timp. Si nici prieteni... Ca daca n-ai timp de ei, la revedere! Nu e nimeni de vina, doar zilele astea care sunt din ce in ce mai scurte... N-o sa am timp niciodata sa citesc tot ce ati scris pana acum...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana [pup].... cand ma uitam la pozele tale,parca ma si vedeam acolo.....ce frumuseti!!!!! si mai ales dupa cum povesteai tu [:I] Arinna,deci v-ati luat casa[^]...sa o "purtati" sanatosi....si bafta la lucrari... acu'nu ma simt prea bine,sunt fff obosita,nu mai am memorie de nici o culoare,uit unde plec, ce voiam sa fac...ce o sa fac la examen,nu stiu [bang] sper sa imi revin in concediu( care va fi prin septembrie) [bang] si eu i-am sugerat lui Gremlin sa vina la noi(n-am zis-o chiar direct,ca sa nu fiu prea "obraznica"[:D])....avem sufletul mare ...si suntem si modeste pe deasupra [:D] fetele [hia] [pup] cu cicinelu cred ca o sa ma vad maine...sper sa nu uit [:D]... va pup pe toate [pup] Edit: am corectat,ca asa cum ziceam sunt tare ametita [alcool]...o facusem pe Ana cu inca o casa.... sa dea DD sa am gura aurita si sa va mai luati in ca una [:D] oricum,Arinna ,ma bucur mult ca ai revenit si o asteptam si pe Gremlin...sa ne povesteasca despre fetita cea frumoasa si desteapta [grup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vioooooooo.....nu tre'a sa corectezi mey[V]....ca poate Doamne ajuta! ti-a iesit porimbelu' din tastaura si in toamna poate va chem la Timisoara sa facem un chef monstru de casa noua[^].....Ufa! Ca nu v-am zis,da' s-a terminat procesul de la Constanta...Vio,cred ca iti amintesti...si am iesit in castig[^]...a pierdut nemernicul ala si chiar azi am trimis bani la cumnatelu' sa inceapa sa faca cadastrul si intabularea ca sa maritam hardugaia aia o data,sa impartim banutu' si sa-mi iau si eu,iaca...un cotet colea,bash si la marginea orasului,cu oleaca de curticica si musai liniste....sa stiu ca-i al meu si nu mai stau la mana altuia....Hai te pup si corecteaza la loc corectura,ca sa fie in ceas bun pentru mine si ai mei![cool] Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gremlin,trebuie sa recunosc ca tare sunt ametita [alcool] da' am o scuza......sunt super stresata cu examenul de luni,asa ca te rog sa ma ierti [asia] bine ai venit la noi...si daca spui ca esti vesela,inseamna ca esti fantastica si inca de doua ori cu o asa fetitza!!!! va [pup] P.S. si vino la cap 11[hia] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai intru si eu o data aici, pentru ca nu stiu daca se descurca Gremlinutza cu forumul- e la inceput - si pun linkul catre capitolul 11 http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=103892 deci de acum scriem la capitolul nou...[biz] "To be uncertain is uncomfortable; but to be certain is ridiculous." Goethe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...