Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

Violeta [pup], am venit ! [cit] Multumesc mult pentru urari![flo][flo][flo] Nu plec nicaieiri ! Numai cand sunt suparata sau foarte ocupata [hippi] Nu am bb, in schimb am...39 de ani[8D]Se pare ca nu sunt sanse dar incercam. Despre barfa, ce sa zic...ca la "tara". Ana, ai dreptate...cu siguranta ne barfesc si pe noi dar din fericire nu-i auzim dar vedem ce spun de ceilalti...Deocamdata nu avem ce face, stam aici...sunt lucruri care ne plac mult, altele nu prea, una peste alta e acceptabil...Succes mult in rezolvarea problemelor la C-ta, stiu cum e cu chestiile astea- groaznic, drumuri, bani cheltuiti agitate si rezolvarea peste ani.Sper ca tu sa ai mai mult succes. Cici, pe mine ma apuca crizele de oase de pe la 20 si ceva de ani si in special vara...chiar fara umiditate.Mai nou am artrita[:D]sunt foarte suparata.Tu ce ai ? Nu stiu ce sa mai fac, manac numai aiureli de cand am venit aici..fac sotului,mananc si eu...il pusesem vara pe legume bine de tot dar acum nu se mai poate si m-am dat si la dulce...de iesit din casa-mai deloc, decat foarte rar, iarna( cara da, zilnic, facem si miscare)chiar daca e senin si foarte frumos afara, ne-am cam saturat sa vedem aceleasi chestii.Iar in alta parte unde sa mergi?Orase mari sunt la distanta si mai e si drumul inapoi.Mai mare deranjul. Concluzia era ca vreau sa slabesc si sa manac sanatos ca inainte!dar in [cina2]nu se poate[V] Va pup si poate ne vedem la cafelutza de maine - desi eu sunt puturoasa rau la trezire de fel si mai sunt si cu 7 ore-n urma ( fata de Romania)Adica dimineatza mea inseamna 5-6 seara in Ro...dar o cafelutza nu refuz niciodata![pup] [iepu][iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna diminetata dragele mele fantastice!!! va aduc cafea,ca poate va amagesc sa mai veniti pe-aici...[:D] [cafea][cafea][cafea] arinna sa nu te mai aud ca bati vreun apropo de varsta ca uite [curat][sm] la tine ...chiar daca e departe....ma teleportez!!!...si yo sunt tinerica asa ca tine...cu putin,dar inca suntem in putere si daca a putut ea femeia aceea la aproape 70 de ani sa faca copil de ce nu poti tu?! ma refer la varsta,la alte cauze nu stiu ...dar e posibi orice,daca vrea DD!!! despre mancatul aiurelilor,inclin sa cred ca e de la stres.... cauta sa faci miscare in fiecare zi,poate la o sala de fitnes,sau sa ai cacasa ceva.... e bine si pt moral si pt sanatate si daca vrei BB tb sa fii in forma cu toate..... va [pup] si va doresc o saptamana frumoasa.... Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Vio![hia][pup] Eu nu am mai intrat ca am avut niste migrene groznice doua zile la rand ( oftalmice, cu lumini,stare de rau, inghetat maini si picioare etc-cum e mai rau)si nu pot sa mai stau la calculator-ieri am stat o ora si am facut inca una.Asa ca scriu repede. Despre varsta nu zic eu, ci medicul, cam ce scrie aici :http://www.reclamamascataatentie/a_116_728_Varsta_si_infertilitatea.html Toata viata am avut probleme de sanatate si m-am chinuit asa ca ce sa ma mai plang de acum inainte.Daca nu ar fi ele ar fi totul super si eu ca o floare[olala]Din pacate florile se mai si ofilesc[8D] De iesit nu ies deloc decat al cumparaturi si o pizza,un restaurant ceva.Nu stiu de ce , iarna nu ne atrage mai deloc plimbarea.Stam in casa si clocim.Noroc ca intelectual stam bine, adica avem rezerve, ca se atrofia si creierul. Va pup si va astept cu Vio la intalnire[pahar] [iepu][iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

arinnaimi pare rau ca ai fost rau! nici yo nu m-am simtit prea bine sambata,am avut gleznele umflate si ceva tensiune...am mancat mai nesarat,am luat aspirina....deh,vorba ta,varsta [:D][:D] ai grija de "calculator" [;)] e bine sa functioneza pana mai tarziu...[8D].... si uite cum am ramas numai noi doua pe aici...[cheers] sigur mai apare si nanami[pup]....si ana [pup],restul ce-or fi patit?! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pup fetele mele !! am lipsit cateva zile..stiti,Sofía galagia.. va citesc din urma. violeta mor de ras cu povestile lui Mihnea!!!
quote:
-mami,sa stii ca i-am spus,dar nu mai vrea,a zis ca m-a iertat cu pastila, dar cu boldul nu ma mai iarta si eu ce fac acum?!
[:-)))][:-)))] m-a iertat cu pastila dar cu boldul nuuuuuuuu MOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRR[:-)))][:-)))]
quote:
in fine,aseara s-a jucat cu focul...arde monede,apoi le pune sa sfaraie in apa ...cica face experimente .....si ca vrea o trusa de chimie i-am zis si yo : "aoleu, maica,vrei sa arunci blocul in aer?!"
[:-)))]MAMAAAAAAAA,PIROMANUUUUUL!!! da foc la casa pana la urma[:-)))]
quote:
si ,da-i plansete si jalete,ca e viata lui povestea si ca el nu poate sa traiasca fara poveste ...ca barbatii....pasional
[:-)))][:-)))]hahahaaaaaa o sa fie tare tare cand o sa inceapa sa ceara iertare fetelor la nesfarsit hahahaaaaa si va face iar si iar belele.dar ce se va face cand o fata il va ierta cu pastila dar nu si cu boldul? haaaaaaaaaaaaaa[:-)))][:-)))][:-)))] lesiiiiin eu cu voi! dana sa te distrezi tare tare acolo,macar acum la inceput,ca apoi intervine rutina si nu o sa ti se mai para asa minunat! mai povesteste-ne,cum a fost intalnirea cu sotul? a ta cu el,a copiilor.. Acina-Anca.bine ai venit! nanami,trebuie sa ne gandim la ceva sa scapi de baba aia. fetelor,facem programul" cum sa scapam de-o baba" [:-)))] Veniti cu idei. mai,Ana!!!!!! ce zici tu de brutarul ala??? vrei saincalic pe tren ,adica pe avion,si sa viu si eu la intalneala?? pai ala face pite sau danseaza? numa' can' am vazut ceva de Richard Gere acolo ... hahaaaaa mai e si vecinul taaaau ! staai ca nu am citit tot!! stai sa termin !!! deci e de-juns sa viu la tine,nu la intalneala. trebuia sa ii spui de sotie doar,si cateva detalii in plus,fara date exacte,sa creada ca esti ghicitoraea aia mare,mama omida,hehehe uite-asa o puneai de bani in toata carciuma! si daca nu lea pus-o Brutarelul-Cel-Frumos acolo,sa le-o puna la pachet,ai ?[:-)))]
quote:
:"auziti domnu'?am si io o rugaminte:nu se poate sa luati lipiile si sa-mi impachetati fundu' lu' domnu' brutar la pachet?"
[:-)))][:-)))]hahaaaa nebuneloooooooooor!!!!!!! bai,nu sunteti sanatoase,pe cuvant!!! LA MULTI ANI !!!!pt Alex .Sa devina cel mai bun matematician din tara! cicina vecinului caruia ii intra fumul in casa de la gratarul tau,arunca-i,draga,o bucata pe geam,poate face asa urat de pofta si de invidie[:-)))] Sa va zic eu faza cu gratar...ai mei,ii scarma-.n cur sa faca gratar.domle,E INTERZIS! ei,na,de ce sa fie interzis,ete na,ei unde fac gratarul? -pai nu fac! -ei,na,nu fac! cums anu faca?atunci ce mananca? -[:-)))][:-)))] Si au facut oaminii gratarul pe balcon,dar din ala ROMANESC.adica cu lemne si FOC. si FOC au vazut vecinii,ca au chemat pompierii. si asa s-a terminat gratarul inainte sa inceapa... arinna,splendide peisajele,ca de obicei! trebuie sa va fi obisnuit cu temperaturile alea pe acolo,ca eu cred ca as muri.Si m-as duce cu capul. dar se pare ca tu esti de putin timp acolo,asa ca ai nevoie de incurajari ! ai sa te obisnuiesti![:)] Inca mai e destul timp de bebe!!,iti doresc sa reusiti ! AM RAS DE M-AM SPART CU ALA CU OALA!!!! violeta ai reusit cu semiinternatul ala ! cum functioneaza,defapt? cred ca sunt noi scolile astea in Ro,asa-i? va pupacesc! [copil][url="http://b1.lilypie.com/2ui6p1.png"] S.[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aelita,bine ai venit...ca tare-mi era dor de tine!!![dual][dual][pup][pup] pai voi faceti gratar pe balcon? tb sa iesiti in fata blocului mama!!![:D] ca la noi asa se face....iese omul pe undeva pe langa bloc si face....de-ti ploua-n gura [pofta]....dar stii cum e la noi,nu tipa nimeni,nu-ti convine,no problem....si ce daca?! acum cu fi-meu sa stii ca asa e,o sa aiba o vraja in el.... deja exerseaza cu mine!!![:D] aseara a incasat-o dupa ce cateva zile la rand l-am iertat si am discutat cu el frumos si cu ore de explicatii! mi-a promis ca o sa vorbeasca frumos si ieri la gradi iar mi-a facut doamna lui capul calendar ca nu se mai intelege cu el.... si pe drum crize de isterie,la fel cum facuse si cu o zi inainte.... si abia am tinut de el sa nu sara pe strada! cand am ajuns acasa a luat papara de riguare si dupa aceea mi-a spus ca nu o sa mai faca niciodata ca o sa tina mine toata viata lui ce a patit![q] dupa care uitase,a inceput sa cante,sa rada..... ca si cum nimic nu a fost....iar eu ma simteam aiurea ca nu l-am mai lovit si...uite cum te omoara copii astia! ca,nu stiu,parca nu mai ne putem intelege sub nici o forma si refuz sa cred ca solutia e violenta! mi-am promis ca nu o sa procedez asa niciodata si uite cum te aduce in stare..... in fine,azi o sa vad cum se poarta.... i-am spus,acummtoata lumea mai scapa cate o injuratura cand e nervoasa....dar nu o tii asa caivan cu fluierul,ne vezi pe noi ca numai asta vorbim?! daca nu te poti abtine,musca-ti limba... nu,dar la el e o chestie de a iesi in evidenta,copii rad de el si el se simte important! degeaba ii explic ca nu pricepe si zau ca nu stiu ce sa mai fac.... [|)] va pup si va zic o zi buna, Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragelor.... M-am adunat si eu de pe drumuri...marti dimineata am ajuns si eu inapoi la Timisoara...asa ca am absentat motivat. Una peste alta...drumul a fost cam fara folos,din toata aventura asta m-am ales cu vazutul surorii mele si a nepotelului...ca treaba cu tribunalul...se tot amana si naiba stie cand se va termina.Colac peste pupaza duminica seara Luana a facut aproape 40 temperatura...noroc ca ta-su s-a descurcat foarte bine cu ea...si cam tot asa a tinut-o pana am ajuns eu marti dimineata acasa.Am fost la doctor,ia antibiotic ca avea gatul visiniu...dar uite ca de ieri dupa amiaza nu vrea sa mai manace absolut nimic si tot ce inghite vomita:si medicamentele ,pana si apa....Ma dispera!Eu sunt azi la birou,dar de maine raman eu cu ea acasa...Nici macar ce ii placea ei nu vrea sa manace,adica sticksuri sau cipsuri,nici o feliuta de mar,uneori si apa o refuza....Imi vine[bang][bang][bang]asa sa fac... V-am citit,recunosc ca mai mult pe diagonala....Arinna,gura lumii...sti tu cum se zice,doar pamantul o astupa...lasa-i sa vorbeasca ,ca d-aia au gura...sa fiti voi sanatosi! Vad ca Vio a coborat militaria din pod...si eu patesc asa ca tine si imi fac mustrari de constiinta ca m-am lasat dusa de val si nu am gandit inainte,dar zau ca te aduc copiii astia in stare sa-i carpesti...Aelita,pupacesc Sofiuta si pe mamica ei!Vezi?mai da pe aici cand ai vreme,ca te capeti cu o portie de ras....Cicina,citit mail,bine ca a ajuns cu bine...ma bucur mult ca ai primit! Fetelor,io mi-s catranita la sufletel,asa ca ma opresc...sa nu va amarasc si pe voi...Va pup si sa aveti parte numai de bine! Ana-Maria,mami de[url="http://community.webshots.com/user/petenchea"]Alex&Luana[/url] si [url="http://rides.webshots.com/album/555798257CyAVzE"]Ea e TOYO...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana pup fetita dulce de Luana,imi pare rau pt ea....dar acum e ca si trecut! sa stii ca nici fi-meu nu manca cand era rosu in gat...nici n-are cum....chestia aia le da senzatie de voma...si el ,la fel voma... lasa-o mai incet cum vra ea,si incerca cu sucuri din portocale,laptic cald,ceai caldut cu miere.....supe goale....doua trei zile asta e....si sa bea cu paiul! recuperaza ea la urma totul..... of,Doamne,sa aveti griaja.... [pup][pup][pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor salutari imi pare tare rau sa vad ca si voi sunteti nacajite..., eu de ceva vreme nu-mi mai gasesc locul si ma simt de parca a cazut borcanul cu melancolie pe mine, nu eu in borcan. parca n-am nici un rost si din te miri ce ma bufneste plansul, ce drak sa am ca de astenie de primavara nu am suferit pana la varsta asta... mi-e necaz ca trece timpul si nu apuc sa fac mai nimic, imi trece viata pe langa mine si eu sunt plecata pe campii, astept ceva si nici eu nu stiu ce astept... uff, va las ca iar ma apuca plansul, si nici macar nu stiu de ce plang... ________________________ grupul fetelor fantastice votati si soldateii mei: http://85.9.7.2/recruteaza.php?utilizator=2b275f1c00
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...