Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FETELE FANTASTICE (10)


Recommended Posts

puf,mama, o fi de la soldatei[:D] uite un mare [pup] de la mine si vot soldatei ... ti-a mai trecut?! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Arinna, n-am nimic dacat, lombosciatica, ernie de disc si discopatie lombara, adica toate trei la mijloc. Asa ca trai pe vatrai. Pufule, da mama se poate ca pana la varsta pe care o ai sa nu fii avut astenii de primavara, dar cum mai e pe la voi, cand va luati? Asa, ca sa nu mai treaca viata pe langa tine fara rost. Vio, poate ca si Arinna ca si la mine, nu conteaza numai varsta, poete e ceva defect de fabricatie , sau ca mi-am adus aminte de ce zicea lumea la tara de cele care nu au copii, ca e " stearpa"--- uuuaaa, ce urat cuvant foloseau... Ana, mai fata Luana le ia pe toate? Ce noroc ai cu mustata ca-ti tine locul. Timpul pe litoral cum era? "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cici, eu nu incerc decat din noiembrie,am folosit prezervative de 15 ani [:D]Am fibroame , abia am scapat cu uterul nescos si sa raman sau sa il mai si nasc(la termen) ar fi o minune...Cu oasele stau rau, am artrita.Migrene la "creier" si altele...ma opresc aici...ca ar fi lista prea lunga Aelita, chiar ca e greu[bang], primul, an, prima iarna...Multumesc pentru incurajari :) Ana, asa am patit si eu,anul trecut, tot suparata am venit din "provincie"...Imi pare rau ca fetitza iar e bolnava. Puf, asa sunt si eu, insa cunsoc motivele...(in special sanatatea) Vio, ce simpatic e baietzelul, bine ca e sanatos si destept![^] [iepu][iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor,are dreptate ken...mai optimiste! vine primavara! si de la mine cate un martisor [flo][flo][flo][flo][flo] [pup][pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][flo][flo] si o primavara frumoasa si din partea mea [pup] si eu sunt intr-o melancolie , la fel ca puf, nu am chef de nik , nu mai vreau nik. si mi-e f. dor de mama, de casa, vreau acasa.....[q] va pupacesc asa rand , si numai bine va doresc alaturi de cei dragi [pup][pup][pup] ***grupul fetelor fantastice***
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanami[pup], ma pocneste si pe mine uneori, nu neparat de mama,de una alta, dar cand stiu cum era inainte sa plec, cel putin in Bucuresti ca acolo mi-am facut veacul....aici ma enerveaza ca mai am pana sa inteleg tot si sa vorbesc fluent si ma simt ca-n cusca din cauza asta....vine ea primavara, se lungeste ziua,o sa vedem totul cu alti ochi... Va pup si eu si va doresc o primavara minunata! [flo][flo][grup][pup][flo] [iepu][iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vine, vine primavara se asterne-n toata tara floricele pe campii hai sa le-adunam copii. Mai, a-ti vazut ca va da lectii Ken la moral? Arinna, eu nu stiu cum e aia cu prezervativ, n-am folosit niciodata. Cand eram tanara, am pacatuit si acu ( nu mai zic cuvantul ala ca ma bate Vio) m-a iertat D. Sus mandrelor, cate martisoare a-ti primit? Eu unul, restul virtuale. "Nessuno e cosi ricco da poterne fare a meno di un sorriso" Cicina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cicina
Cand eram tanara, am pacatuit si acu ( nu mai zic cuvantul ala ca ma bate Vio) m-a iertat D.
[:D] pazea ca vine [vrajitor].....[neand] [zz][zz][zz] yo am primit un martisor fain de la fi-meu....o inimiara mare ,ca o gentuta,pe care era lipita o alta inimioara decupata din ceva cu floricele si in gentuta asata(din carton colorat) era o felicitare pe care mai erau lipite vreo doua actiplduri,un martisor si o foicica in care ar fi trebuir sa scrie "mami,mama"....lui nu-i iesise [:D] dar s-a dat silinta.... au muncit copii cred ca toata saptamana sa faca acest cadou.... de asta nici n-a vrut sa ramana acasa ieri,ca avea treaba sa-mi dea cadoul,basca ca m-a pus sa cumpar martisoare pt fetele lui....[:D] asa si cand a venit acasa a inceput sa desfaca cadoul(initial nu mai stia unde l-a pus,prin care clasa l-a lasat,noroc ca i-a zis una din doamne ca au mai fost si in calsa cea mica si poate e acolo...si acolo era!!),deci a inceput descompunerea.... martisorul care era o scoica parca i-ar fi placut lui,ca nu e de la amrea asta e de la o alta mare[:D]...apoi acctipildurile si le-a lipit pe mana cu "picatura"...din ala de lipeste si se mai scoate cu tot cu piele....nu stiu ce snur nu i-a placut ca e prea legat...pana m-am suparat si am zis ca e cadoul meu si daca mi-l distruge mai bine sa nu-mi mai faca alta data.... asa ca pana la urma am mai ramas cu ceva...cu hartia pe care ar fi trebuit sa scrie mami si cu gentuta de cartom pe care scrie ca e de la Mihnea....[:D][:D][:D] seara a venit si taica-su cu 5 garoafe rosii....si i-am zis ca inca n-am murit [^],noroc ca erau 5 ....[:D] iar azi am primit de la colegi cateva martisoare dragute pe care am sa le du copilului sa mai dea la gradi.... o zi buna va doresc la toate [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...