Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence - cap 25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aici la noi a inceput Portland Jazz Festival, nu am cum sa ma duc (deocamdata)sa vad nimica, dar astept sa inceapa Rose Festival,aia sigur o sa apuc, e asa de frumos, cu parada cu tot felul de lume, cu expozitie de trandafiri, flori peste tot...Portland mai este numit si City of Roses, cind infloresc trandafirii este o minunatie, asta cam prin luna mai. Si un carnaval cred ca e interesant de vazut, dar...deocamdata nu mi se arata [:D] Fain de voi, Mihaelelor. Ma duc sa dau desteptarea acuma, e aproape ora 8. [pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu chiar in toata Germania e carnaval,mai mult se sarbatoreste aici in regiunea noastra.maine e in Köln acolo nu e de mers ca e prea multa lume.e fain ca se mai organizeaza cate ceva. vara e Rhein in flamme(rinul in flacari ar veni tradus)se aduna pe rin multe multe vapoare si se trag focuri de articfici aproape o ora in continuu.e foarte frumos.de aceea se numeste rin in flacari.ceva de nedescris.apoi in septembrie aici aproape de mine se face cel mai mare kirmes din Germania(nasol ca nu le prea stiu traduce)e un fel fetelor ceva de genu cand venea linghispiru in simleu:))dar e foarte mare [alcool]tine vreo 5 zile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna!!!!!!! nemtoaicelor va datzi voi mari cu carnavalurile voastre[:D], da peste cateva zile si noi ne-om lauda cu zilele orasului.[:D] ioana io nu vaz nicio semnatura.ore-s chioara[batcap]? otilia , pai cum te vedem pe forum cum te gonim la bucatareala.asa ca fa bine si instaleaza-ti net. cami nu vine barza? fetelor va tzuc si mai vin.......... Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca, barza saraca ... Seara, cind termin lucrul, pe la 8 adica, de-abia mai apuc sa fac cite un dus si sa mai arunc o privire pe net, si ma pun in pat, cu intentia sa ma uit la tv sau sa citesc...insa fara sa imi dau seama adorm cu cartea deasupra si nu mai stiu nimic pina ce aud ceasul, dimineata.Cad in somn pe nesimtite, sint rupta de oboseala si alergatura, efectiv nu mai vad nimic altceva decit perna. Mai e putin si schimb jobul, casa, totul, si o sa ma pot odihni...Sau macar sa am si eu un pic de intimitate, "patratelul" meu personal. Ca doar nu sint arestata [:D] Mi-e dor de cafeaua de duminica dimineata, in pijama si fara sa ma trimita nimeni nicaieri...sa citesc ziarul, sau niste reviste,ooof, tare mult a trecut de cind a fost asa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...