Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence - cap 25


Recommended Posts

[:D] Bianca esti detectiv cumva? Cum ai dormit fara raspunsul Ioanei? [:D] Oricum hainele murdare trebuiau spalate in familie nu in public. Ai vazut asdeara pe OTV? Si ei ziceau ca e o campanie de presa. [:D] Asa ca sa fie sanatosi. Va [pup] si va astept la o cafea! Adraiana, ce n-as da sa fac o raita prin magazinul tau! Nu v-ati terzit inca? Dar ce mai face Diana? (parca asa o chema pe fosta colega a Ioanei?)Ca nu a mai trecut demult pe la noi. Nemtoaicelor, bravo, sa tineti Sj in TOP! [pup] la toate fetele ( nu dau nume, sa nu omit pe careva, doamne fereste!)
[dual][pup][dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare salajence!!!!!! [cafea][pepsi][cit] pt toata gasca. otilia uite ca nu pot sa dorm[:D].tot astept raspunsul.am vazut aseara emisiunea[doar ceva din ea].oricum la cat se tine de educata madam , tot nu inteleg de ce a iesit cu asemenea declaratii din viata lor de cuplu.ca doar nu-s proimii nici ultimii care divorteaza.mno, o tzara de reclama . Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] mi se duc planurile la fund. suntem raciti cobza amandoi. diseara ( la noapte) stam cuminti [ttv].poate ne trece raceala. sper sa pot pleca maine seara la Karneval. poate primesc azi liber cand ma vede sefu´ ca-s racita [:D] Fetelor, sarbatoriti, bucatariti azi? MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!!!!!! eu nu gatesc nimic.de sarbatorit , nu stiu .ca noi nu suntem adeptii sarbatorilior importate.om sarbatori dragobetele. ioana, nu am primit PM.poate ca nu l-ai trimis sau poate l-a sters LUCA[:D]. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu gatesc nimic ca nu suntem acasa [:D] am primit aseara de la munca o punga plina cu prajitura, una cu ciocolata si gata desertul hihihihi Eu nu mai pot vorbi, stranut, tusesc intr-una dar tigara n-o las din mana (gura) [bang][batcap] Miha-ha, de vineri pana duminica avem muzica de carnaval in Hbf. endlich MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...