Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence - cap 25


Recommended Posts

Bey , era sa lesin cind am vazut ca de la postarea mea de dimineatza s-au scris 6 pagini, am crezut ca cine stie ce catastrofa nucleara s-a intimplat si eu nu snt la curent[:D] Ma-m linistit cind am vazut ca doar va convesati ca pe Messenger sau chat[;)] Asa k ma bag si eu in vorba AZI, de ziua americanilor indragostiti, m-am hotarit sa-i scot tzitzi de amiaza la Luca...Moamaasi dupa ce a p[lins 30 min, am clacat si l-am imbracat in viteza sa iesim afara, unde...dupa alta tura de plins a adormit in sfirsit la ora 15...offf...sunf frinta...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[il]Mesaj de la copiii nostrii, am citit la Piticodrom si m-am gindit sa va spun si voua k e super...[il][il] "Manutele mele sunt inca mici,de aceea nu va asteptatila perfectiune cand fac ceva;cand fac patul,cand arunc mingea..Picioarele mele sunt inca mici.Va rog frumos nu faceti pasii prea mari,ca sa pot tine si eu pasul cu voi. Ochii mei nu au vazut lumea asa cum ati vazut-o voi,asa ca va rog sa ma lasati sa aflu totul,fara sa ma pedepsiti pentru curiozitatea mea.Si nu ma limitati inutil. De lucru va fi intotdeauna suficient.Eu nu voi fi pentru multa vreme copil,de aceea ,faceti-va,va rog,timp si pentru mine.Explicati-mi ce stiti despre lumea aceasta frumoasa si faceti lucrul acesta bucurosi si plini de dragoste. Sentimentele mele sunt inca foarte gingase.Fiti,va rog,sensibili la nevoile mele.Nu ma cicaliti toata ziua!Tratati-ma cum ati dori sa fiti tratati. Eu sunt un dar deosebit din partea Lui Dumnezeu.Va rog ingrijiti-ma foarte bine,asa cum ar vrea Dumnezeu sa o faceti.Trageti-ma la raspundere pentru ceea ce fac,dandu-mi indrumari clare,conform carora sa pot trai,iar daca este necesar,pedepsiti-ma cu dragoste. Pentru a creste am nevoie de incurajarea voastra.Va rog sa va abtineti de la critica!Ganditi-va la urmatorul lucru:puteti sa-mi criticati faptele,fara sa ma criticati in persoana. Va rog sa-mi acordati libertatea de a lua singur decizii.Lasati-ma sa fac si cate o greseala ca sa pot sa invat din ea.Numai in felul acesta voi fi in stare intr-o zi sa iau hotarari pe care viata mi le va cere. Treaba pe care am facut-o eu,va rog sa nu o faceti inca o data!Acest lucru imi da sentimentul,ca ,intr-un fel,nu am facut fata asteptarilor voastre.Si chiar daca va vine greu,va rog sa nu incercati sa ma comparati mereu cu fratii mei sau alti cunoscuti. Nu va fie teama,ca o data la un sfarsit de saptamana,sa plecati si sa ne lasati singuri..Copiii au nevoie si ei sa-si petreaca timpul fara parintii lor,la fel cum si parintii au nevoie sa se recreeze fara copii lor.In afara de asta,este o ocazie extraordinara de a ne arata noua copiilor,cat de deosebita este casatoria voastra. Va rog sa-mi fiti un bun exemplu si sa ma invatati despre Dumnezeu."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, ceva in genul asta este la camin la Andrei pe toti peretii scris.[bis] E frumos! Ce mai faceti azi? Eu de sambata fac torturi. Numa ca le-am pozat cu telefonul si amu nu am deocamdata unde sa le descarc,[bang](ca am formatat pe aci pe la scoala tot, si inca nu mi-am instalat softu') Pe azi i-am facut un tort unei verisoare Valentina, cu inimioare si trandafiri. E acoperit cu pasta de zahar, asa ca un serbet (alb) iar inimioarele si trandafirii au culori : rosii (inimioare), roz si albi (trandafiri). Inca nu stie nimic, am complotat cu sotzul ei, sa vedem ce reactie va avea cand o sa-l vada. Al nostru l-am facut sambata si a fost tot asa alb cu inimioare rosii. L-am mancat pana luni [bang]. O,,,, ar trebui sa ma mai abtin. Va [pup] si va doresc o zi buna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioana , super mesajul.auzi si pana la urma ai scos tzitzi? ca io in blonzaciunea mea[batcap]..................... otilia sa ne bagi poze cu torturile.tu ai facut si pasta de zahar? eu ma tot uit pe culinar si ma minunez cate se poate face din pasta de zahar.sincer nu ma vad facand asa ceva.eu sunt antitalent.mno, ce sa fac?traisca laboratoarele de cofetarie ca altfel ar fi jale , ar manca ai mei doar napolitane la punga si biscuiti vrac[:D] Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca, esti tare![8D] Poate ai vazut ce se poate face, insa mie nu mi-a iesit perfect. Poate data viitoare.... Abia sunt la inceput de drum.[:D] Da, eu am facut pasta, nici nu e asa de greu sa stii. Daca ai robot, ti-o face singur. Numai sa o intinzi. Ioana de ce vrei sa-i scoti lui Luca tzitzi? Daca ai lapte... mai lasa-l ! eu i-as fi dat lui Andri pana mergea la scoala daca as fi avut! [:D] dar pe la 11 luni a intarcat vacuta![:D] asa ca poate la urmatorul... daca va fi urmatorul... [pup] si noapte buna la toata gasca!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha, lasa ca o sa afli tu cum sta la bb2. iti trimitem noi din tara ceai de marar si bere la doza ca sa ai lapte cel putin 2 ani[:D]. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...