Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Svasta Simona de la Cantacuzino


Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 4 weeks later...
Ellybz fugi cat poti de repede de Cantacuzino. E ok, un spital frumos, curat (oarecum) dar doctorii de acolo sunt demni de toate injuriile!!!![poc][poc] iti spun asta pentru ca 2 cunostinte de ale mele au ramas marcate pe viata din cauza incapacitatii cadrului medical. acolo chiar daca "dai banul" nu valorezi nimic. ai grija de tine pupici [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ioanamami_16
Ellybz fugi cat poti de repede de Cantacuzino. E ok, un spital frumos, curat (oarecum) dar doctorii de acolo sunt demni de toate injuriile!!!![poc][poc] iti spun asta pentru ca 2 cunostinte de ale mele au ramas marcate pe viata din cauza incapacitatii cadrului medical. acolo chiar daca "dai banul" nu valorezi nimic. ai grija de tine pupici [pup]
Din pacate, subscriu! Am mai scris pe forum si eu cat am putut, spitalul e super ok, dar personalul... Ma rog, eu am avut de-a face cu Dr. Anghel Georgiana. Fugiti! Martie & Bebica [bb] & maimuta Sara[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • 5 months later...
Draga "Ravissa" si eu am ajuns la dr Svasta in octombrie 2007 cu totul intamplator. O colega de-a mea a vrut sa-mi faca cunostinta cu dr cu care nascuse ea si de care era f. multumita. Din pacate respectiva si anume dr. Popescu Maura nu mai asista la nasteri din cauza unei functii de conducere pe care o ocupa si care nu-i mai permitea sa-si exercite meseria (ce prostie!). In fine aceasta dr. m-a examinat, eram in luna a IV-a de sarcina si m-a indrumat catre dr. Simona Svasta careia ii fusese indrumator si despre care ii placea sa spuna ca este "copilul ei". Am cunoscut-o asadar pe dr. Simona Svasta, care mi-a urmarit sarcina pana la termen si cu care am adus pe lume o bijuterie de copil sanatos, frumos si care acum trei zile a implinit un anisor. Am fost f. multumiota de d-na dr. Svasta si crede-ma nu mi-a dat niciodata de inteles ca serviciile medicale de care beneficiam trebuiau "rasplatite" intr-un fel anume ! Daca vrei sa-ti mai spun ceva despre dumneaei oricand cu mare placere. Am recomandat-o tuturor colegelor mele cu mare drag si ti-o recomand si tie (daca nu e prea tarziu)!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...