Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va place sexul oral(sa dati)?


Recommended Posts

Miramar, da' asta ai inteles?
quote:
Puteti incerca experienta in locuri publice, mai ales ca nu e interzis sa va folositi imaginatia, atata timp cat nu exagerati. Va puteti imagina fetele prietenilor cand va vor vedea disparand sub fata de masa? Sau cea a ospatarilor din restaurant?
ca eu nu. adica imi imaginez fetzele ospatarilor, dar nu si cum sa le explici ca iti folosesti imaginatia, insa nu in exces[:D] Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 319
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Normal ca-mi place sa primesc[:D] La inceputuri am "primit" timp de vreo 6 luni zilnic..pfuai , ce vremuri[:D] (exceptand perioadele...triste). M-am gandit si eu la "schimbul " asta , la faptul ca unora li se pare scarbos...ei bine , mie mi se pare ca mai aiurea este sa-i faci sex oral unei femei decat unui barbat. daca ati vazut cumva episodul din Sex and the city in care Miranda se intalnea cu un tip de la nu stiu ce grup de slabit si de fiecare data dupa ce ii facea cunnilingus tipul iesea de sub patura cu "ea" intinsa pe toata fata. Ei , de aia mi se pare o munca mai grea ce fac ei decat ce facem noi[:D] Miramar , sau cine intreba de semineu: lasa pozitiile , fii multumita ca-l ai [:D] Merge oricum. Referitor la sexul in public....am facut-o de multe ori , da' la bagat pe sub mese si sex in vitrine nu ne incumetam [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe...Angelp, scuze da` nu pot sa ma abtin(altfel sfaturile sunt de mare rafinament :)) si sper ca ai simtul umorului, in fond ne distram, nu trebuie sa ne luam tot timpul in serios... Bine, bine...da cum faci daca partenera nu e ``frumoasa nerabdatoare, dar si lenesa``?, daca ``carnea de pe fesele ei inantatoare`` nu e firava? Te rog descrie-mi. ...Scena de la restaurant e bestiala, desprinsa din Sandra Brown...:) nume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Xio - de cine vorbim aici ca l-as avea ? de semineu, de fese firave, de un "penis la indemana" ? [:D] Fie vorba intre noi ma bucur de toate, desi nu l-as rezuma pe sot doar la atat. Elise -exact asta am inteles si eu fetele ospatarilor, cat despre imaginatie, fie ea si in exces mie una nu-mi ajunge ca s-o fac, iar de sot (ca el e mai pudic de fel) ce sa mai spun.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Bine, bine...da cum faci daca partenera nu e ``frumoasa nerabdatoare, dar si lenesa``?, daca ``carnea de pe fesele ei inantatoare`` nu e firava? Te rog descrie-mi.
eh, nah: dak nu-i firava nu poate sa o urce pe semineu, si daca nu e lenesa risca sa cada de acolo. ce e asa greu de inteles? [alcool] Au si variatiunile astea contraindicatii... Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nume si eu sper ca Angelp are simtul umorului. Pana una alta si eu rad cu lacrimi - noroc ca sunt sg. in birou si ca si tine cu treaba putina, din cand in cand mai baga capul colega de-alaturi ca am usa deschisa inspre ea sa vada sunt ok? Si redevin serioasa, ca nu ma mai potrivesc cu sacoul scortos [:D]...cu putina imaginatie as putea sa ma bag sub birou....ca doar nu e nici un ospatar sa ma vada [bang] imi lipseste sotul din dotare....sa nu mai vorbesc de semineu [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...