Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va place sexul oral(sa dati)?


Recommended Posts

Eu nu am incercat si nu tine de dragoste. Stiu pers. care au avut orgasme uluitoare la sex anal , si daca l-ar face toata lume doar de dragul lui , pai ar incerca o data , de 2 ori si gata . S-a facut un studiu , de fapt un doctor al unei comunitati de homosexuali a spus ca in 10 ani de cand era acolo a avut doar vreo 2 cazuri de barbati cu probleme anale din cauza sexului anal. Se face si asta cu cap , igiena, nu se inlocuieste sexul normal , este o picanterie o data la 3 luni de exemplu. In legatura cu orgasmul pe care nu lai avut ...pai la sex normal ai avut din primele incercari?[:D] Nu conving pe nimeni de nimic pt. ca mie nici macar nu-mi trece prin cap sa incerc , cel putin deocamdata , dar exista orgasme puternice si la acest mod de ..sex [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 319
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hai sa va si amuzati un pic auzi draga,te-ai uitat vreodata in ochii sotului tau in timp ce faceai dragoste? -da! -si el ce facea? -statea ca boul in usa si se uita. Un tip se duce la Vrei sa fii miliardar, si Virgil Iantu ii pune prima intrebare: - Cat de adanc este vaginul sotiei dvs? a) 10 cm b) 15 cm c) 18 cm La care tipul raspunde: - Pot sa sun un prieten?? - Iubito, stii sa faci sex in scris? - Nu, raspunde aceasta mirata. - Atunci, treci la oral. Ce zice un spermatozoid care alearga un ovul? Raspuns: -Daca te prind....OM te fac!!!! I: Cum se face dragoste dupa orarul de vara ? R : Se da limba cu o ora inainte Patru prietene tinere si frumoase si-au petrecut concediul impreuna la mare, fara barbatii lor. La intoarcere, pe una din ele au apucat-o remuscarile: - Fetelor, am sa-i povestesc lu' barbatu' meu de cate ori l-am inselat in concediu. Bruneta: - Ce idioata! Roscata: - Ce curajoasa! Blonda: - Ce memorie! si cateva tipuri de orgasme 1. Astmatica: Aahh...ahhh...ahhh! 2. Geografica: Aici, aici, aici, aici! 3. Matematiciana: Mai mult, mai mult, mai mult, mai mult! 4. Religioasa : Oh Doamne, oh Doamne! 5. Sinucigasa: Mor, mor! 6. Criminala: Daca te opresti acum, te omor! 7. Zootehnista: Vino taurul meu, vino! 8. Cheerleader: Da-i...da-i...da-i! 9. Profesoara de engleza: Oh... yes, oh...good... 10. Tipul manager de proiect: Nu te opri! Continua, continua! 11. Negativa: Nuuu, nuuuuuu! 12. Pozitiva: Da...da...da! 13. Profesoara: Da...asa...pe acolo...foarte bine...corect...perfect. 14. Dezinformata : Ce e asta?... De ce?... Ce-mi faci? 15. Analista de sistem: OK. Procesul s-a terminat cu succes. 16. Clarvazatoarea: Simt ca vine... aproape ca a venit... il vad, il vad. 17. Mincinoasa: Oh, oh, a... pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angelp, am cateva intrebari concrete care ti se adreseaza personal. Fii amabil si raspunde pe scurt, maxim o fraza cu 2 predicate :); glumesc, poti sa elaborezi dar ce nu e la subiect se depuncteaza :) 1.Cati ani ai? 2. Esti casatorit sau ai o relatie stabila? 2.Te-ai aflat vreodata intr-un cerc de femei? - Daca da: a. Ai incercat sa le explici ce credeai tu ca ele nu stiu? (raspunzand la intrebari care n-au fost puse pe orice tema) b. Au avut succes glumitele cu tema sexuala, pildele, invatamintele? (In ce context?) c. Ce reactie au avut? - Daca nu: a. Crezi ca glumele pe teme sexuale declanseaza un val de simpatie(in general)? b. Crezi ca femeile apreciaza glumele pe tema sexuala spuse de barbati pe care nu ii cunosc? c. Care crezi ca este reactia fireasca a unei femei la divagatii pe teme sexuale facute de barbati? 3. Simti nevoia compulsiv sa raspunzi la subiecte lagate de sex? a. De ce? nume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise ... eu cred ca e barbat. Ca majoritatea[:p] barbatilor sint sexologi din nascare ...daca vine vorba in discutie... si doar in discutie.
[:-)))] [:-)))] [:-)))] Eu inca mai visez sa ma fac...ginecolog. O fi tarziu sa ma reprofilez? [detectiv] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Alex2
quote:
Originally posted by Elise ... eu cred ca e barbat. Ca majoritatea[:p] barbatilor sint sexologi din nascare ...daca vine vorba in discutie... si doar in discutie.
[:-)))] [:-)))] [:-)))] Eu inca mai visez sa ma fac...ginecolog. O fi tarziu sa ma reprofilez? [detectiv] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
[bang]sunt convinsa ca daca ai stii mai multe amanunte nu ai vrea mie mi-a placut...[:I] zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Alex2 [Eu inca mai visez sa ma fac...ginecolog. O fi tarziu sa ma reprofilez? [detectiv] Alexandru
Alexandru, daca-ti place sa bei vin nu inseamna neaparat ca-ti va place sa si sapi via...parerea mea V “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by zepellina daca ai stii mai multe amanunte
O-ho-ho, spuneti asta ptr ca nu stiti cate amanunte stiu. Dar ar fi chiar culmea sa postez si pe la sarcina si odisee. Cheama fetele [curat] politia comunitara sa ma dea in shuturi afara de pe forum. [mariaj] Si, aaa, sa nu uit, am o simpatie ptr femeile gravide (nu cu tenta sexuala). Asta ca off-topic. [8)] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
O-ho-ho, spuneti asta ptr ca nu stiti cate amanunte stiu. Dar ar fi chiar culmea sa postez si pe la sarcina si odisee.
... pai eu zic sa incepi de pe la femina intim + aspirante, ca asta e inshiruirea logica. [:D] Si daca te descurci deosebind ISA, FIV, ICSI shi stii ce e aia HSG esti pe drumul cel bun. [cheers] Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...