Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va place sexul oral(sa dati)?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by dianaintruder Sexual, cred ca trebuie sa ne oprim la pervers sua macar la mica limita care desparte normalul de pervers.
Si limitele astea cine le stabileste? Generatia in care traim? Prietenii? Mass-media, filmele? Ni le stabileste partenerul? Sau noi? Si noi, in functie de ce? Sunt convins ca ce mie mi se pare normal tie ti se poate parea perves, si, bineinteles, vice-versa.[}:)] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 319
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

:) Am spus ca oamenii in general ar trebui sa-si pastreze mintea si perspectivele deschise sa-si acorde sansa de a descoperi ce e bun pt. ei, ce le place; sa poata judeca singuri, neinfluentati. Pt ca fiecare dintre noi este unic. Nu ma refeream la experientele erotice in particular. Eu ma cunosc foarte bine, nu cred ca exista vreo situatie in care sa ma las dusa de val. Cand am intrat prima data pe forumul asta mi-a placut. Si m-am gandit un timp daca as putea sa postez o intrebare, o dilema personala legata de o problema de viata. Din pacate sau din fericire nu am gasit nici una. Am ajuns sa nu am(asta suna a aroganta, iar aroganta inseamna prostie) sau mai degraba in punctul asta al vietii mele nu am. Asta nu inseamna ca nimeni nu m-ar putea influenta, din contra... Am descoperit insa ca am dilemele legate de abordare... nu de ``fapt``... nume
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dianaintruder Ceva ce eu pot face cu ushurintza fara sa-mi sune ceva bizar, fara sa-mi ridice probleme de constintza.
Hai, mai, ce are constiinta cu intimitatea? Ptr ca, de exemplu daca eu fac "ceva" sigur o fac ptr ca mi se pare normal, nu? Desi altcuiva i se poate parea pervers. Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NU, Alex2 cred ca limitele tzi le stabileshti tu, in functzie de informatziile pe care le primeshti din exterior. Asha cum e normal sa te casatoreshti si sa-tzi doreshti o familie la un moment dat in viatza..... Nu stiu exact cine stabileshte aceste limite, cred mai degraba ca tzi le stabileshti singur, iar in cuplu de comun acord cu partenerul cunoscandu-l stii clar care sunt limitele si pana unde potzi sa fortzezi nota sau cat de dispus este sa mearga mai departe, cred ca e vorba de respect sexual intre parteneri. diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai, are a face pentru ca daca in constiintza ta de fata te gandeshti ca sotzul o sa te considere o tarfulitza daca itzi dai frau imaginatzie si vi sa-l tragi de maneca sa facetzi nu stiu ce ai visat cu ochii deschishi......, itzi faci procese de constiintza, plus ca, daca tzi se pare imorala nu stiu ce actziune sexuala iar intervine constintza. diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by oana1177
Asha cum e normal sa te casatoreshti si sa-tzi doreshti o familie la un moment dat in viatza..... adica cei care nu-si doresc o familie nu sunt normali??? in asta consta normalitatea?? Oana
Vaaaaaaaaai, oana1177, am dat un exemplu, asta mi-a fost cel mai la indemana, na ca dau altul: cum e normal sa-ti fie foame si sa te duci sa mananci... diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
pai, are a face pentru ca daca in constiintza ta de fata te gandeshti ca sotzul o sa te considere o tarfulitza daca itzi dai frau imaginatzie si vi sa-l tragi de maneca sa facetzi nu stiu ce ai visat cu ochii deschishi......,
a, deci ne comportam in functie de ce asteapta sotzul de la noi...si el asteapta o nevasta tzeapana shi plina de demnitate in pat. [:D] (saracu! [alcool]) alta ar fi situatia daca nu ar fi sotul, probabil? ar fi...un cineva care nu te intereseaza ce te coonsidera? Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by nume
:)
Eu ma cunosc foarte bine, nu cred ca exista vreo situatie in care sa ma las dusa de val.
Cand am intrat prima data pe forumul asta mi-a placut. Si m-am gandit un timp daca as putea sa postez o intrebare, o dilema personala legata de o problema de viata. Din pacate sau din fericire nu am gasit nici una. Am ajuns sa nu am(asta suna a aroganta, iar aroganta inseamna prostie) sau mai degraba in punctul asta al vietii mele nu am. Asta nu inseamna ca nimeni nu m-ar putea influenta, din contra... Am descoperit insa ca am dilemele legate de abordare... nu de ``fapt``... nume
Esti sigura cel putin personal si in privat, ca nu ai dileme? Eu cand sa spun ca sunt sigur, am invatat sa tac, cineva a avut grija sa ma traga de maneca sistematic mai mult sau mai putin discret de-a lungul timpului asa incat am devenit precaut cu afirmatiile directe. Sau cel putin din ce in ce mai precaut. Pe de alta parte (off topic) imi plac raspunsurile si afirmatiile scrise de tine, adica imi place cum te exprimi si cum exprimi ceea ce exprimi. [:)] Acum ma uit prostit la titlul topicului si sa mor de inteleg de ce am scris ceea ce am scris la acest topic [:D] Marius Pernes www.marius.rdsor.ro [url="http://good-times.webshots.com/album/556595712roqbKJ"]Decembrie 2006 [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...