Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va place sexul oral(sa dati)?


Recommended Posts

Nu este nimic anormal in asternuturi, atata timp cat este consfintit de ambii parteneri. Sexul oral sau anal este normal daca ambii parteneri impartasesc aceasta idee. Comunicarea face si in cazul acesta diferenta. Din pacate, nu poate exista o comunicare eficienta fara sa ai un oarece nivel de cultura, educatie, inteligenta si empatie. Cei care au modele de urmat in familie sunt cei mai bogati mostenitori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 319
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Diana eu cunosc foarte putini barbati ca cei pe care ii descrii tu si numai de varsta lui taica-miu, dintre prietenii mei tineri nici unul nu vrea asa ceva. De pilda nici cei din satul unde avem o coshmelie nu au asemenea pareri, din contra isi doresc femei, neveste care sa-i satisfaca in pat, sa-i incite, sa-i surprinda. Moralitatea n-are ce cauta in pat, zic eu. Moralitatea cel mult are legatura cu "in care pat" ne desfasuram, in nici un caz cu patul conjugal. Si Diana, nu sunt rari barbatii aia care spala la fund, gatesc, spala WC si accepta fantezii in pat. Cred ac din contra ei sunt majoritatea. Sau, am rog, in lumea in care ma invart eu cel putin. So... schimba cartierul! [:D] J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma invart intre oameni care ishi bat nevestele cum bat eu covoarele si-si injura femeile si si-i le exploateaza ca pe bovine, ma invart intr-un mediu in care valorile normale sunt o rushine si in locul lor se promoveaza: lashitatea, minciuna, degradarea, lenea, inshelatoria, infidelitatea. Rar vezi oameni cu stofa in mediul meu, in jurul meu. diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la blocatari, si la cei care ies in parcurile din vecinatate, pe unde o plimb pe fica-mea. Din 300 de mamici, numai 10 sunt cu sotzul in parc, duminica, si 3 sau 4 sunt in casa, ca sotzul este cu copilul in parc si se uita toate admirativ si cu gura cascata ca al ei sotz nu iese niciodata cu ea in parc si cu copilul. Toate lucrurile de care v-am spus, comentariile referitoare la conceptziile mentzionate sunt culese din parcul din apropierea casei mele. Intru des in vorba cu mamicile de afara si schimbam idei si impresii despre sotzi si despre copii, si ce-mi aud urechile.....!!! ma iau cu mainile de cap. Nu pot schimba cartierul, deocamdata, sper ca intr-un tarziu voi reshi.[:D] diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lilianasoare
Nu este nimic anormal in asternuturi, atata timp cat este consfintit de ambii parteneri. Sexul oral sau anal este normal daca ambii parteneri impartasesc aceasta idee.
Corect, nici nu se punea problema de constrangere. Atata timp cat si el si ea isi doresc si altceva decat sex normal, respectiv oral sau anal, nu cred ca este perversiune, deviere de la normal.
quote:
So... schimba cartierul!
[cool] Sunt de acord, si nu neaparat in a schimba cartierul, ci in a nu te lasa infuentata de ceea ce judeci si vezi ca nu este in ordine. Nu putem schimba lumea, dar putem sa nu ne lasam pe noi schimbati de ea. Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum naiba moralitatea n-are ce cauta in pat? Atunci imi exlica si mie cineva care mai e diferenta intre noi si animale? No offense, just curios?
quote:
Originally posted by J G
Diana eu cunosc foarte putini barbati ca cei pe care ii descrii tu si numai de varsta lui taica-miu, dintre prietenii mei tineri nici unul nu vrea asa ceva. De pilda nici cei din satul unde avem o coshmelie nu au asemenea pareri, din contra isi doresc femei, neveste care sa-i satisfaca in pat, sa-i incite, sa-i surprinda. Moralitatea n-are ce cauta in pat, zic eu. Moralitatea cel mult are legatura cu "in care pat" ne desfasuram, in nici un caz cu patul conjugal. Si Diana, nu sunt rari barbatii aia care spala la fund, gatesc, spala WC si accepta fantezii in pat. Cred ac din contra ei sunt majoritatea. Sau, am rog, in lumea in care ma invart eu cel putin. So... schimba cartierul! [:D] J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)
mami de Calin rasfatzat:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Cum naiba moralitatea n-are ce cauta in pat? Atunci imi exlica si mie cineva care mai e diferenta intre noi si animale? No offense, just curios?
animalele fac sex ca sa procreeze. asta-i diferentza. Adica's mai morale oarecum decit noi. [:D] Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by giulia71 care mai e diferenta intre noi si animale?
Probabil nu in sensul ca animalele ne sunt superioare, nu? [xx(] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...