Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va place sexul oral(sa dati)?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 319
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Uh, bine ca nu am inceput eu pagina 21 (regula zice sa aiba subiectele 20 de pagini), si de ce sunteti rele? Daca subiectul a prins la public[bis] cu sau fara abateri de la subiect, pana al urma asta inseamna forum, ca nu e teza de doctorat la ginecologie/sexologie, sau ce-o fi.
quote:
Originally posted by dianaintruder
tot executat se numeshte. Si-tzi place ce faci acolo, intre picioarele calde ale femeii?
Speram sa fie calde, sa ne incalzim urechile, daca nu sunt calde le incalzim noi. Ok, ok, acuma serios. Am mai spus, de ce ati sarit postarea? Ptr un barbat este excitant si sa faca sex oral, nu numai sa primeasca. Nu vreau ciocan in cap, dar si mie imi place asa cu un DA mare ca a fratelui Ymcar.[;)] [cheers] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...