Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va place sexul oral(sa dati)?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 319
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by coltofeanu Pare sa fie o provocare ?!?!?
Azi sunt "blonda" [vampa] nu pricep. Provocare? Ptr cine si la ce?[zz] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by coltofeanu ( sunt si blonde foarte destepte , nu este valabil bancul respectiv ..)
De fapt o citam pe Diana. [:I] Pai daca ati spus ca sunteti in majoritate (voi 3) si am raspuns doar eu si Ymcar... sa fie oare la ce ma gandesc eu? [:p] Eu totusi ma multumesc cu "geamana" lui Elise. [:-)))] Fetelor, nu are nimeni curajul sa deschisa capitol nou? Si sa ne limitam aici, sa nu mai "deturnam" si alte topicuri? [bang] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii ..... le este gandul numai la ceva anume... Te inseli amarnic, Alex , nu este nici pe departe la ceea ce te gandesti tu ... ( am inceput sa scriu cam telegrafic pentru ca baiatul meu nu vrea sa ma mailase la cal . .., dar sper sa mai pot citi din cand in cand postarile voastre in seara asta , daca cumva nu mai raspund )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

phiii, va lasai singurei o seara si ati expandat sobektul... acu, ce sa ziceti si voi, normal ca o sa ziceti "da"[:D], pentru ca in caz contrar am fi sarit noi de fund in sus si am fi zis" vedeti, vedeti, ce nasol e?" asa, daca va place, va place, ce sa zic..[hot] V “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...