Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy(141)


Recommended Posts

gata mey, am citi tot. m-ati nenorocit cu pozele voastre, cu retete, sunt terminata [pofta] io ma facui o putoare, ca deh daca face mama...[alcool] tre' sa elaborez meniul pt duminica, ma ajutati, pliiiiz. la Mc' fuse acceptabil, copiii conteaza ca s-au distrat, restu... incerc sa pun si citeva poze. [url="www.graphicsarcade.com/holidays/christmas/countdown/christmas_countdown_05.swf"][pegeam][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

alinutza,ai pus poze? hai ca abia astept sa o vad pe Alexa si binenteles pe tine[pup] Robert are diaree...la gradi este o epidemie de gastro si binenteles ca a furat-o si el[bang] nu am nici un fel de medicament pt asta.le-am terminat pe toate cele din Ro;aici medicam. pt asa ceva sunt apa de ploaie[bang] va uitati la "inima de tziganca"? banana, soacra ta trebuie sa fie la zi cu asta[:D] zic bine?[:-)))] tzuc.azi lenevesc.mi-am luat liber.nu prestez nimic.il am pe Robi acasa. "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alinutza,merci. vai ce frumos.si ce mare e Alexa!!! doamne cat a crescut![flo] unde a fost petrecerea la Mc? sunt mortale scaunelele in forma de ciupercute.aici nu este asa ceva.tare frumos si curat e la voi la Mc.Aici e un jeg de nedescris.este "restaurantul" saracului[bang] sa va traiasca copila si sa va aduca numai bucurii[i] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alina, fluturitza [:D] ta motzata e frumushica foc, ma bucut ca v-ati distrat la mc. cami, sanatate si [pup] lui robert sa se faca bine repejor monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1: Cami,ma mai uit din cand in cand la Inima de tigan. 2:Alinuto,inteleg ca stai la mama ta? 3:Monica,da! buna idee! 4:Alinuto,am vazut semnatura si o sa te urmez curand. 5:ma duc sa fac picnic cu papusile![alcool] ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi am papat [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri/photo#5124924277803420194"]Acordeoanele[/url] si au fost tare bune(miha, Danelutza, multam de reteta) monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...