Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (50)


Recommended Posts

'Neata la fete! Adi, imi pare rau de Catalina si pe mine ma enerveaza betonul ala din fata "alimentarei", ca Ruxi tot asa, topaie zilnic pe-acolo si mereu ma tem sa n-o ia in nas[bang]... Vedeti voi cum faceti sa treaca pana sambatagenunchiul, sa poata dansa fata! Iar pentru nasul julit, niste fond de ten, ceva...[alcool] Sora-mea are o poza de la o serbare pe cand era la gradi, cu genunchiul si nasul julite[:D]... Liliana, abia astept sa vad si eu pozele, poate reusesc azi, sa nu le iei de acolo[:D] Aaaa, si sacosa cu coloranti de la tine e tot la firma... Eu nu ajung la intalneala, petrecere frumoasa! Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata la o cafea...de fapt jumatate pe care am baut-o acasa. Fetelor, stiti cumva de ce imi e asa de greu sa ma trezesc dimineata..parca sunt pe vremea cand eram la scoala. Din cauza primaverii, oare? Ca sa vedeti cat sunt de zapacita, abia cand am citit postarea lui Acvi, mi-am dat seama ca eu am uitat sa-mi aleg baba, drept pt care am ales-o abia ieri...sa vedem ce va fi atunci cu vremea. Kiss, eu zic sa nu disperi, totul va fi bine si pentru tine si pt BB mic, ai sa vezi. Te asteptam in PUB pe 9? Din cate il stiam eu pe dl. dr. nu era genul care asteapta stimulente inainte...dar asta era acum multi ani. Adi, pupici multi la printesa zdrelita si refacere rapida. Mateiul meu in fiecare dimineata nu vrea la gradi, pt ca e bolnav...zice el. Nici nu stiu daca am apucat sa va povestesc de carnavalul de la gradinita lor, pe 2 martie. Am facut ceva poze, dar n-am reusit sa le descarc....poate zilele astea. Pupici si o zi frumoasa tuturor, Gabriela si baietii[dual] Tot eu: Liliana, sunt superbe pozele, cred ca ai trait ceva de vis. felicitari, profita cat poti de mult de toate aceste ocazii, ca nu stii cand se vor ivi din nou.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi si Dana multumesc frumos! [flo] Pai a doua oara eu nu m-as duce in acelasi loc, as alege mereu altceva daca as avea timp si bani. In Laponia realmente frumos e daca iti permiti sa stai la o ferma de reni sau de husky si ai bani sa merg icu snowmobilul, sa petreci noaptea in mijlocul naturii asteptand aurora boreala. Asa cum am fost eu numai mi-am clatit ochii si am vazut ce se poate face. Finlanda seamana mult cu Romania, e rustica. Asta e parerea mea. Nu iau pozele de acolo, le-am uploadat pt cei de acasa. Si colorantii sunt valabili pana in octombrie anul acesta, deci grabiti-va la coloranti! Eu ma intorc in vara, in iunie, cand dau licenta, poate veti organiza ceva de 1 iunie si vin cu niste ingerashi ceva. [dual] Liliana http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari tuturor si va sarut. Eu inca imi astept sotul sa apara, probabil in cateva ore... abia atunci poate sa imi arda de sarbatoriri, ca stau pe ghimpi de cate ori pleaca pe undeva la drum. Pana una alta, cel mai frumos cadou de ziua mea a fost faptul ca Alex e bine, s-a insanatosit. Si ca socretul nu m-a vizitat... nici felicitat de altfel... Gabi, sanatate copiilor si tie putere. Adriana, lasa ca trece! Imi amintesc ca in clasa a doua, cu doua zile inaninte de ziua mea alergam in curtea scolii - ne jucam de-a zanele si zmeii - si am cazut in genunchi de mi-am zdrelit nasul si mi-am rupt pantalonii cei noi si rosii! Si aveam unnas mare, rosu si radeau de mine colegii spuneau ca am nas de clovn! Dar a trecut... Pupici Printesei din pareta noastra. Mihaela, felicitari, vazut poza si placut. Liliana, superbe pozele. Petrecere frumoasa nu stiu daca pot ajunge la intalneala, desi mi-ar place, din motive de viroza care sunt asigura ca nu isi gaseste locul pe langa voi...[bang] Va urez toate bune si va multumesc inca o data pt urari "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alipiticot
fetele vrea cineva "painea de la vatican"?E o reteta care am primit-o si nu am cui sa o dau....cu un aluat.
Alipiticot, eu n-am avut cu cine s-o impart, asa ca am copt tot aluatul si am impartit "painea" in familie; nu stiu de ce....lumea e cam sceptica cand vine vorba de chestii dintr-astea... [flo][flo][flo] ALICe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e vorba de "painea de la Vatican"; e un aluat pe care il primesti de la cineva si in care trebuie sa adaugi cate un ingredient in fiecare zi a saptamanii, urmand ca la sfarsitul celor 7 zile sa imparti aluatul in 4 (o parte o coci tu si o mananci in familie, celelalate 3 parti-necoapte- le imparti la alte persoane); se spune ca aduce bunastare si fereste casa de rele [:D] e foarte interesant ca, desi acest aluat este tinut pe masa, la temperatura camerei, nu se acreste; un adevar exista pe undeva.... [flo][flo][flo] ALICe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabriela - da, ne vedem vineri in PUB. In legatura cu nasterea mi-a mai trecut un pic perioada de criza si incerc sa gandesc pozitiv si sa ma incurajez singura. Adriana - [pup] buba fetii sa treaca mai repede [flo] Vreau si eu la zapada si la husky si la Mos Craciun [alcool] kiss [pup] [gravi] [url="http://bd.lilypie.com/t-Rkp2/.png"]35+[baietel][/url] Anumita muzica se asculta cu vantul in fata! si degeaba lasi in jos geamul de la masina ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ufff..dupa ce ieri m-am dat viteaza ca vin la intilneala dupa noaptea de ieri mi s-a taiat elanul.E a doua noapte de cind fac cu sotul ..km intre camere....ALex plinge ca vrea cu mama..fac schimb cu sotul..dupa care incepe Timeea ca a plecat "sina"(nume dat de Alex la sin)de linga ea,suzeta nu serveste asa ca scandalul e gata..la un moment dat nu mai stiam in care camera si cu ce copil sint.Lui Alex au inceput sa-i mai palesca unele bubite dar are citeva pe fata foarte urite ca le-a mai scarpinat,desi l-am dat cu pasta de apa...are si pe limba si maninca foarte greu. Deci am sa dau rateu si de data asta la Campari...ufff mi-ar fi prins bine o iesire..... Pupici!! Baba mea e pe 7 ..ca in fiecare an!! Gabi[flo].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...