Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (107)


Recommended Posts

eu am vazut lapte condensat la cutie de la Nestle. in magazinul unui arab care are acolo chestii de care n-am auzit in viata mea. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor, miha nu este caramelizat, dar arata pe cutiutza ca se poate pune peste fructe, se poate face crema la prajituri, etc...astept cu nerabdare reteta[:D] azi nu am nici un chef, cum m-am trezit de dimineatza a trebuit sa spal totul prin sufragerie, alex a daramat o cana cu lapte si cereale si s-a imprastiat peste tot...nici acum nu mi-am revenit[bang] va pup si intru mai tarziu cand imi schimb starea de dispozitie[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica,nu ai desfacut inca nici o cutie sa vezi cum arata? Se pare ca al tau e diferit de ceea ce AM AVUT [:D] eu,deci eu iti spun cum am facut cu a mea. Deci...am pus cutia (400g)intr-o oala mare cu apa si am pus-o la fiert vreo cateva ceasuri bune.Cutia trebuie sa fie in permanenta acoperita de apa.O lasi la racit in oala cu apa.Amesteci cu juma de pachet de unt si gata crema. [bis] Eu am facut aseara rulada cu crema de caramele doar in dorul cremei asteia de lapte,e dementiala frate! [pofta] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha, cutia mea este din carton[:D]tetra pack(asa cum sunt cutiile de lapte numai ca asta este mica si are la fel ca si a ta 400 gr) are o consistentza asa ca a unei smantani...deci tu zici sa o frec cu 1/2 de pachet de unt? si frisca in ce cantitate?...sau daca pun unt nu mai pun frisca? hai ca te-am zapacit de cap...scuzeeeee[pup] si inca ceva...daca mi-o iau macar sa mi-o iau de tot hi hi...clatitele ai zis ca-s de-alea normale? [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Eu am stat mult in pat deoarece sunt super racita si nu mi-au dat liber de la munca pe motiv ca e carnaval si nu se descurca firma fara mine [alcool] am primit ceaiuri de la sefidin ora in ora , nici nu mai vreau sa le vad in viata mea. mi-e scarba de ceaiuri. maine e ultima zi de carnaval si trag tare , apoi am 2 zile libere ca sa-mi treaca raceala. colegu´ a venit acasa doar dimineata pe la 10 , deci eu am fost toata noaptea singura cu catzelul. mai tarziu vrem sa mergem si noi putin la carnaval. Gagici, tipul din poza nu e Uwe. e un tip cu care ma chatuiesc din 1997 [hot] Am vazut ruladele voastre [pofta] Mai era ceva dar am uitat MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIKI [pup] sanatate multa!...si deci ala e un tip cu care te chatuiest,hm?![:D][;)]...[cool] La noi e o vreme urat[V],,,ploua si bate vantul tare,zici ca vine furtuna...ufffff...si cand aveam de gand sa duc copilul in parcul cu pasinute si carusel...sa vedem cum va evolua vremea asta de c--a[xx(] [pup] si o seara buna voua! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, daaaa. e dragut nu? [:D] a sunat fecioru´ sa ne invite la o berica pt tata-su si un ceai pt mine [bang]. Multam fain, dar deja ma simt un pic mai bine. azi am avut putina febra dar de la atatea droguri si ceaiuri mi-a mai trecut. acum vreau afara, maine e ultima zi de carnaval si eu sunt racita. Fac poze azi si maine si le pun marti sa le vedeti ( daca vreti [:D] ) MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica,daca zici ca e in cutie de carton...nu stiu cum ai putea face sa-l caramelizezi.Asa in starea in care e nu poti sa-l amesteci cu unt,oricum nu se intareste.Eventual poti incerca sa-i caramelizezi intr-o oala pe baine marine,nu direct pe foc,ca am incercat eu si nu merge.Dar pe cutie nu ai nici o indicatie privitor la folosire? Daca doresti...hai sa vb pe mess...sa nu ne-o luam dupa ceafa de la fete...[:D] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

7 pagini am reusit sa citesc,cu tot cu celalat capitol...nu mai am timp tre sa ma apuc de treaba.ai mei au plecat la o plimbarica si eu am ramas sa fac curatenie prin casa.3 dintre noi suntem bolnavi,dureri cap,vomitat pe rupte,febra...numai carla patruleaza sanatoasa printe noi!la ea chiar a fost o mica indigestie! ce mai tin minte...sa zic lianei felicitari,sa creasca burtica mare si sanatoasa! felicitari la miha pt noul job! mirikiri am vz ca ai avut distractie faina la carnaval mai ales ca am vazt la ce ora te-ai intors![:D] ......aaa,si vreau si io sa stiu cu ce implurati tortul de clatite?! fac treaba dar sunt cu un ochi pe voi! "Unde esti tu Tepes, Doamne? /Ca punand mana pe ei, /Sa-i impartzi in doua cete, de nebuni si de misei, /Si in doua temnitzi large cu de-a sila sa-i aduni, /Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...