Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (107)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Bimilit
[hia][hia] miha , am cautat de nebuna azi lapte de asta condensat.da nimeni nu a auzit de asa ceva.deci intrebare intrebatoare : eu nu pot sa-l fac? nu este ceva reteta de preparat in casa?am vazut pe aici [nu mai stiu unde, pe culinar sau pe DC]napolitane umplute cu crema din lapte condensat.si ma bate gandu sa fac, da n-am cu ce.[alcool]
In dorul laptelui condensat [:D] poti face cum am facut eu,dar nu neaparat. [:D] Iei o juma de kil de caramele cu lapte,le pui la baine marine cu 100ml de lapte si o bucatica de unt si gata crema pentru ce vrei tu. [:p] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bey...io intrasem sa va spun noapte buna...ma duc la culcare ca maine dimineata tre sa fiu proaspata ca o floricica. [biz] Am tras in seara asta un bocet,de parca as pleca in Hong Kong. [q] L-am tras de pe acum ca sa ma asigur ca maine dimineata nu-mi curge rimelul. [:D] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup]-ici sa nu mai plingi cuscra si vezi poate ai net ca sa ne spui repejor, ce si cum. Si cu Robert cum faci ? vine socrella, sau il ducetzi la ea ?
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]

Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Danelutza
[pup][pup][pup]-ici sa nu mai plingi cuscra si vezi poate ai net ca sa ne spui repejor, ce si cum. Si cu Robert cum faci ? vine socrella, sau il ducetzi la ea ?
[:D] Firma la care voi lucra e in domeniul internetului si telefoniei. [:D] Internet sigur voi avea [;)] acuma sa vad daca am voie sa-l si folosesc,daca nu e monitorizat si contorizat,asa cum am mai auzit. Pe Robert il voi duce la bunica,ea nu vine la mine,ca e uns cu rahat si se teme sa nu se murdareasca. [xx(] Asta e.Deocamdata accept asa ca nu am incotro.Macar sa iesim din "iarna" si voi vedea din primavara daca-l voi da la gradinita. Multumesc de pupici,esti o scumpa. [pup] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sigur miha[;)] maine am de facut doua tortuletze...cel pe care-l vreau pentru noi(cu clatite si crema minune)[:D]si unul pentru piretenul lui tati(care vrea numai tort facut de mine)[:D]blat de pandispan cu cacao, crema de vanilie...si-oi mai vedea ce mai pun in el[:D]...sper sa ma lase astia mici sa-mif ac trebushca monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Bimilit
georgi da tu vezi ce retete cer eu? de alea usoare care se fac in 5 min , nu implica munca multa si ies sigur.
Taman ce-am fost luminata...[alcool] Te pregatesti sa faci prajituri bune pentru Teodora mea,nu? [:-)))] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Edit: multumesc Georgi [pup].Offf...ar fi bine sa fie bani multi dar nu-s.Dar decat deloc ca pana acum tot e ceva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...