Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (107)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut gagici. Ricky Martin cam asa o sa arate piciul meu cand creste. O sa am lupte. fatza are, cantaret e pupe-l mama ca-mi canta ca un cocosel noaptea, are si muschiuleti. [:D] Banana si Cami clar va tineti de prostii. Am bvagat si eu un ochisor la subect si... nu am putut citi foarte multe. Parerea mea e cam ca a Danelutei Clatite vreau si eu reteta minune. Eu le fac si ies super dar nu am incercat niciodata umplute, tort, etc. dana mai ai de asezat? Ioana unde esti? Liana ma bucur pt tine. Eu am stat cu spaima gemenilor si inca o mai am. Tatal meu a avut frati gemeni si am toate sansele. Sper sa nu iasa gemeni la mine ca bb 2 si sa mai fie si la fel de turbati ca Tony. restul gastii va pup de milioane de ori... Eu acum am venit de la lucru. Am un chef de viata de numa. In schimb am nervi pe barbatu asta al meu. M-a dus cu zaharelul ca mergem la party deseara cam toata saptamana. Eu ma apuc ma zbat, caut babysitter pt fiu-meu si imi spune ieri tandru ca de fapt cheful e sambata viitoare. [bang] Asa eram de chitita sa ma destrabalez. Acum mergem in vizita la niste preteni care sar cu o fripturica de purcel. Mi-am luat azi vopsea si ma inegresc si mai tare. Sa vad cat de mumie o sa arat. Olga When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olga,te innegresti? [il] Cum de? Si...vrei clatite? [:D] Hai sa-ti dau reteta ca o am salvata de la cuscra. [;)] Chiar asa...cuscra mea unde e? Miki,cam mult timp iti petreci in pat...[:p] Georgi,sa ai bafta sa te impiedici in seara asta! [:-)))] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danutza ce faci acolo.scoate capu la lumina. olga[pup].sa bagi poza cu noua culoare . cuscra tot la impachetat? miha ce rulada ai facut? baga poze. bey, ma laud si au am facut un cremes[pofta].da stati sa va spun cum: am cumparat 2 foi gata coapte si crema instant expre pt cremes.[in 5 min e gata treaba]. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fata descurcareata esti tu mai Bia! Vino la mama sa te tzuce! [pup] Iote si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2688323760088512827vFBrrM"]rulada mea[/url]. [:D] Cuscra,hai treci aici la povestit.Ce-ai mestesugit azi tu toata ziua? [biz] Miha [recevere]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moama , miha ce minunatii stii tu sa faci.io-s moarta dupa crema de caramel[pofta].hai ca ies in balcon sa-mi arunci si mie o felie. mai ,ma bate gandu sa ma risc sa fac prajitura aia super cremoasa cu branz[danutza ne-a pus linkul ]da faza e, sa nu radetzi : nu am tava , si nici cratitza sau cum pana mea sa-i zic [batcap], de aia rotunda cu inel detasabil.in puii mei unde sa gasesc asa ceva, in catunu asta[alcool]? Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...