Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (24)


Recommended Posts

buna fetelor, cristina[pup]nu te mai lua dupa toate zvonurile neoficiale...asa-ti faci nervi de 100 de ori...daca e sa nu fi luat interviul, oricum nu esti in "strada" cu serviciul asa ca nu ai pierdut nimik...capul sus ca se mai ivesc ocazii...imi pare rau ca ai stat in frig atata timp...of, cand o sa fie si la noi ceva mai omenesc sa nu se mai stea la cozi atata[bang] mire[pup]ma bucur ca ti-a iesit reteta, pozele lui lexi[pup] si a andre-ei pe cantar parca le-am vazut la femina intim(un nou stil de viatza) dar nu bag mana in foc...tare mult m-a amuzat ideea lor...dar am apreciat cata ambitie au toate fetele de-acolo. dory,[pup]bine ca te-ai odihnit...si ora aia conteaza f mult sa sti... andre-ea[pup]nu ne mai pove nimik de tudorel?[pup] violeta[pup]ce-ai mai facut tu azi bun?[:D] vicky, ce mai face baietelul[pup], cum se mai simte? viooooooo[pup]abs nemotivat[:D]ce mai face bia, nu ne mai zici nimik? pe andreap, o iert[:D] ca de ea mai citesc la mamici de nov-dec[:D] noi mergem din nou prin parc si sper sa ma lase sa ma "misc" si eu putin si sa stea linistiti cu tati pupici si numai bine tuturor monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata fetelor! eu beau cafeaua,mananc cornul si citesc...tot ce prind!!! ca apoi ma apuc de treaba [bang] moni n-am mai facut aseara decat o bine-meritata pauza! nu e buna si asta?! am avut spaghete...le-am incalizt la cuptor si gata...s-a rezolvat! problema e ca de azi s-a facut un vid in frigider ca mi-e teama sa nu ma pierd in el.....deja imi framant mintea ce sa fac si cum sa fac.... am ficatei si pipotele si piept de pui si din astea tb sa incropesc ceva....asa,m-am saturat de facut mancare[bang].....cand o sa ne vina si noua randul sa mancam in fiecare seara la resturant!!!???[alcool] dory a papat Alexa gris?! Mihnea nu vrea,nu-i place nici orezul cu lapte...dar intr-o seara l-am pacalit ca am pus deasupra scortisoara macinata si a zis ca mai vrea ciocolata [:D] din asta pe orez....si i-am mai pus "ciocolata" [:D] va [pup] si va zic o zi buna Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Cris, voi iesiti la 6. Noi la ora aia intram in casa pentru papa. Io ma tot gandeam ca Andreap era in parc pe la 5 anul trecut, dar ea lucra 6 ore atunci. Bun, asteptam schimbarea orei sa va mai vedem la fata. Noi suntem in zugraveli. Nu vreti sa stiti cum arata casa noastra acum[bang].
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-Diana[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA DIMINEATA FETELOR, ce faceti? beti cafeluta? si eu dar azi o beau fara lapte ca tin post,exista cineva pe aici care tine post?eu tin doar miercurea si vinerea,am zis ca poate mai imi iarta DD pacatele.[bang] ANDRE-EA dar pe urma cine are casa frumoasa? face-ti renovare generala sau doar ceva usor MONICA ce faci?ce mai fac cei mici?a-ti fost la alergat? VIOLETA deci ai fost lenesa ieri?[:D] DORY a papat alexa gris,ca al meu nu vrea neam. ALINUTA GRAVIDUTA cum o mai duci cu sarcina intri cam rar pe la noi. VICKY ce mai face cel mic? CRISTINA nu te mai enerva,o sa treaca si asta.. LEXI ce face frumusica papa supita? [pup][pup] la toate fetele,vorbim mai tarziu MIRE http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da fetelor, a mancat Alexa aproapte toata cantitatea de gris cu lapte pe care ia-m facut-o, adica din 250 ml. lapte si 3 lingurite de gris, si pe langa asta a mai mancat si un iaurtel si 1/2 cubulet de branza topita.[:D] DORY & ALEXANDRA DENISA http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata mai spre pranz... Abia am ajuns la serv., am fost cu cel mic la dr. pneumolog de la policlinica Viilor, si numai bine ca d-na dr.nu era[bang][bang][bang]. Si mor de nervi ca l-am scos asa bolnavior pe vijelia asta! Era tot ce-i lipsea. Am fost cu el acum o luna sa vad dak mai continui cu tratamentul pt. astm sau sa vedem daca schimbam medicamentul pe care-l lua de 3 ani deja! Atunci ne-a spus sa revenim cand e bolnav. Si acum e el bolnav. Iar spirometrii se fac doar martea si joia[bang]. Mai am un pic si fac criza de nervi! Pana marti poate se face bine, si iar il plimb degeaba? Of, ce ti-e si cu dr. astia. Va [pup] si va las acum, ca-s prea nervoasa si nu vreau sa va molipsesc. Incerc sa lucrez ceva, daca tot sunt dupa-masa la servici... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...