Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (24)


Recommended Posts

buna dimineata fetelor, hai sa va povestesc si voua ce cadou am primit de la fiul meu!!! ca meritam,nu? am primit un martisor fain sub forma de inimiara ,ca o gentuta,pe care era lipita o alta inimioara decupata din ceva cu floricele si in gentuta asta(din carton colorat) era o felicitare pe care mai erau lipite vreo doua actipilduri,un martisor si o foicica in care ar fi trebuir sa scrie "mami,mama"....lui nu-i iesise [:D] dar s-a dat silinta.... au muncit copii cred ca toata saptamana sa faca aceste cadouri.... de asta nici n-a vrut sa ramana acasa ieri,ca avea treaba sa-mi dea cadoul,basca ca m-a pus sa cumpar martisoare pt fetele lui....[:D] asa si cand a venit acasa a inceput sa desfaca cadoul(initial nu mai stia unde l-a pus,prin care clasa l-a lasat,noroc ca i-a zis una din doamne ca au mai fost si in calsa cea mica si poate e acolo...si acolo era!!),deci a inceput descompunerea.... martisorul care era o scoica parca i-ar fi placut lui,ca nu e de la marea asta e de la o alta mare[:D]...apoi actipildurile si le-a lipit pe mana cu "picatura"...din ala de lipeste si nu se mai scoate decat cu tot cu piele....nu stiu ce snur nu i-a placut ca e prea legat...pana m-am suparat si am zis ca e cadoul meu si daca mi-l distruge mai bine sa nu-mi mai faca alta data.... asa ca pana la urma am mai ramas cu ceva...cu hartia pe care ar fi trebuit sa scrie mami si cu gentuta de cartom pe care scrie ca e de la Mihnea....[:D][:D][:D] va pup si va doresc o zi buna [pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vai Vio, ce fain. A muncit pustiul la greu pentru cadoul lui mami. Si la anu sigur o sa-i iasa mai bine, ca o sa aiba experienta. Ai baiat mare, al meu mi-a cantat o serenada "aaaaaaaa, aaa, la la la" de 1 martie, tare mandra fusei io de el. Raluca, leoaica cu [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralcatis/album?.dir=/9588"]Pui Nazdravan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, violeta...ce frumos[pup]micutul artist si al meu a construit martisoare si i-au iesit f frumoase, l-am mai ajutat si eu cate putin dar in mare parte a lucrat singurel. ca sa nu mai zic cand a vazut ca tati ieri nu-mi cumparase un amrtishor "adevarat" cum a zis el s-a dus repede si a construit unul l-a pus intr-un pliculetz si i-a zis lui tati...du-te si da-i martishor lui mami[:D]ca azi e 1 martie hi hi tati nu-sh ce-a facut ca ieri ne-am trezit la poarta cu un cuptor cu microunde(nu ca nu aveam dar nu aveam cu atatea facilitati[:D]of tehnica asta ne omoara pe noi...tati vrea sa fim in top)[:D]asa...si cuptorul nu trebuia sa ajunga ieri...ci peste cateva zile...probabil de 8 martie...dar a ajuns mai repede(asa ca a fost primit)[:D]si de 1 martie imi luase un parfumel...acum deja s-a pus pe cautat cadou de 8 martie...ca i-a stricat omu' cu transportul surpriza[:D] azi dimineatza am fost cu alex la dr(incepuse sa tuseasca air de cateva zile) am zis ca i-a revenit sinuzita...dar cand colo este o faringita...nici nu stiu daca sa ma bucur sau nu...ca nu e tot sinuzita ruxi a prin cateva momente singura cand eu vorbeam la telefon, usa de la baie sta mai mereu deschisa ca sa mearga ea la olita...si d-ra s-a spalat pe cap la chiuveta cu sapun protex(a usturat-o de a zapacit) si a plans cred ca 10 min incontinuu[bang] eu sunt pe-aici cu niste cornulete cu cascaval[pofta] si apoi poate plecam putin la bazin. va pup[pup] pe toate ps cristina[pup] cum a fost azi? monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Va pove maine in amanunt, testul a fost de inteligenta 60 intrebari si de personalitate alte 60. Acum din nou ar trebui sa astept telefon desi sincer acum nu prea ma stresez ca...nu prea m-a incantat sediul...e tot ca asta de la mine, cu pereti coscoviti, mobila veche, geamuri nespalate... Sa vad daca suna si ce ofera dar...chiar nu ma stresez. Monica vreau si eu la bazin [q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, asa-i cum zice Monica, salariul poate e mai bun si asta e cel mai important. Violeta, frumos cadou! Noi am racit. Tudor saracu' abia mai poate respira. Noroc ca n-are febra. Aseara la juma de ora dupa ce adormise s-a trezit urland. Si a urlat o gramada, de nu mai stiam cum sa-l linistim. Era ud de transpiratie si cand l-am intrebat unde il doare mi-a aratat la cap. Deja faceam scenarii sinistre cum ca ar avea copilul meningita. Abia dimineata am realizat ca el arata la cap daca nu-l doare in alta parte, ca mi-a aratat si un colt de mobila unde se lovise mai demult. Off!
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-DianaR[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Eu azi am avut zi de bucatareala si acum ma rog de cineva sa scoata fata afara ca sa ma bag si eu la baie in liniste. Nu am apucat sa dau pe aici deloc, intrasem de vreo 2 ori dar nu am apucat sa si scriu. Andre_ea imi pare rau ca ati racit. Nici nu e de mirare, din pacate, cu vremea asta nehotarata. Va pup pe toate fara exceptie si va urez o saptamana buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, of andre-ea abia acum am vazut ce ai scris, sanatate multa lui tudor[pup], cum se mai simte? cristina[pup]la fel si tie[pup]alexutzei alex al meu iarasi tuseste si acum ii curge si nasul, dr-ul zice ca are faringita dar mie-mi seamana tusea atat de mult cu aia de la sinuzita...ca nu stiu ce sa mai zic...o sa mergem din nou miercuri la control...pana atunci chimicale la greu[bang] Dory,violeta, mire, raluca, lexi,vicky, miha,si toate celelalte rahoviste[:D]va[pup]pe toate si va urez o saptamana minunata monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna feteleor! Am revenit acasa, azi noapte pe la 2.30, dar azi am avut ft. multe treburi de rezolvat si acum am intrat sa va salut , maine sper sa recuperez cate ceva din ce ati scris ca sunt in urma cu stirile, dar o sa recuperez maine. Desi nu am fost decat 3 zile departe de Alexa, simteam ca mor de dorul ei, abia asteptam sa vin acasa.Dimineata si-a primit cadourile pe care am i le-am cumparat, si a fost tare incantatade LYNDA , Buna feteleor! Am revenit acasa, azi noapte pe la 2.30, dar azi am avut ft multe de rezolvat si nu am avut timp sa intru pe net deloco papusa cat ea de mare, cu care sa tot luptat sa o plimbe dintr-o camera in alta, plus un puzel de lemn, si niste animale de plastic. Pupici si va doresc o nopate buna. Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...