Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (24)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! Acum am reusit sa citesc mesajele voastre. Multa sanatate la toti puiuti bolnavei, Andre_ea, Monica, cum se mai simt copii??, eu sper sa fiti mai bine. Monica, am fost cu ceva treburi plecati(iti dau un pm), Cristina stieeeee [:D].Locuri frumoase nu am avut timp sa vedem cine stie ce , in afara de port si marea. Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaaaa, sa va spun o faza : eram prin bazarul de acolo si vine un roman la noi si ne intreaba de cand suntem acolo.Noi ia-m spus ca ieri am ajuns, el ne spunde ca a venit in dimineata respectiva si ne intreaba: si nu stiti de cutremurul de ieri din romania????????, A fost de 6 gr. si ceva.Fetelor, nu va spun ca ma apucat un tremurat si un plans si nu mai nimeream nici nr. sa-l formez acasa, cand sun....., nici vorba de cutremur [bang], tipul cica facuse o gluma, imi vemea sa-l [bruta][neand][poc] Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, dory[pup], am citit pm-ul ma bucur ca v-ati distrat si ati vazut locuri frumoase eu azi vreau sa repet prajiturica cu crema de branza dar il astept pe alex de la gradi ca sa stau linistita sa nu o las in cuptor si sa fug pe drumuri[:D] aloooo....rahova, treceti la apel...pe unde sunteti fetelor? va [pup]pe toate sper ca sunteti bine ps.vicky, cum se mai simte baiatul? ati mai fost la gradi, cum mai e pe-acolo? monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] sa vad ce mai e nou pe-aici... Monica, la gradi nu am mai fost, abia i-a trecut raceala si ma tem ca daca se opreste iar curentul la gradi, il imbolnavesc iar[bang]. Asa ca il mai tin si sapt. asta, poate se mai incalzeste vremea. Eu nu-s prea comunicativa, mama mea e f. bolnava si nu prea imi arde de nimic. Zace la pat de ceva timp si pe zi ce trece e mai rau[q]si pot doar sa ma [ruga]pt. ea. Va [pup] ai un inceput cat mai bun de sapt. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt pe-aci' citesc tot,dar scriu mai rar ca am ceva treaba! Vicky snatate multa mamei tale,ne rugam pt dansa sa-i fie bine, va [pup] pe toate Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dory, n-am mai facut prajitura, maine sigur o fac...azi a trebuit sa fac niste cornulete pentru maine la gradinita la alex ca este ziua d-nei educatoare si toti copilashiia duc cate ceva si fac o mica petrecere....la care participa toata lumea...un fel de petrecere surpriza dar se distreaza si cei mici...iti dai seama. si am fost la cumparaturi ca de-aia nu am reusit sa of ac...puteam foarte bine sa o fac mai pe seara dar am fost luata pe sus de sotz si am plecat[:D]nu-mi pare rau ca am maig asit cate ceva pentru astia mici de imbracat si cate ceva bauturele pentru Paste...deci nu am pierdut timpul chiar degeaba[:D] va pup pe toate, somn usor si noapte buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fetelor si multumesc pt. urari. Din pacate, nici un dr. nu mai poate face ceva pt. mama, a facut al 2-lea accident vascular in mai anul trecut si de atunci, cu tot tratamentul, boala progreseaza. Din ian. nu s-a mai ridicat din pat, vineri a mai avut o criza, nu mai poate vb, doar cateva cuvinte, nu se mai poate intoarce singura... e tare greu si se chinuie mult. Mi se rupe sufletul[q]. Monica, petrecere frumoasa la gradi[pup]. [pup]la mamici si la pitici. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...