Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (24)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani !!!! Multumim tuturor pt. ca sunteti alaturi de noi, am avut o noapte mai linistita fata de ultimele 2[bis] violeta, spor la invatzat monica pup pe viitorul stirb[:D] vicky, suntem alaturi de tine. cristina, ce mai face Ale? andre_ea, cum se mai simte tudor? mirela, tu nu ne mai spui nimic??, sa stii ca se face un parculet nou chiar langa blocul meu [bascket] lexi, tu ce mai faci?, ce face micuta??, cum stai cu kg?? Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! Am intrat repede de la serviciu sa va urez si sa va pup! Nu am timp nici sa respir, de la munca nu apuc pe net si acasa nu imi ajunge timpul. Dory promit ca in weekend te lamuresc cu semnatura. Nici sa citesc nu mai apuc, nu stiu ce naiba. Gata fug ca iar ma prinde sefa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani! cu multi [pup] si multe [flo] pentru toate doamnele si domnisoarele de-aici! O primavara plina de fericire si iubire va doresc. Monica, eu il imbrac bine pe pitic, dar pt. el e de-ajuns sa inhaleze aerul mai rece si a si racit[bang]. Asa e el de la astm, sensibil. Violeta, multumesc pt. incurajari. Eu as incuraja, dar nu am pe cine, mama nu mai constientizeaza, mai mult agonizeaza. Pot doar sa ma [ruga]. Stiu ca DD are grija de sufletul ei. Din pacate eu nu am liber azi, asa ca... ma apuc de treaba. [pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, La multi ani ! Am o idee, haideti sa ne "cuplam" la mancat chipsi chio. Maica-mea e mare mancatoare de chipsi asa ca am inceput sa colectionez jumatati de bancnote. Daca aveti si voi ... hai sa ne adunam cate doua care ne potrivim si sa impartim banu pe din doua. Ce parere aveti ? Raluca, leoaica cu [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralcatis/album?.dir=/9588"]Pui Nazdravan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, intru si eu repejor sa va urez La multi ani! de 8 martie, sa fiti sanatoase si fericite alaturi de copilashii si sotiorii vostri, sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti si sa va implineasca toate visele va pup pe toate ma duc sa ma pregatesc de petrecere azi dim am terminat si cu mucenicii moldovenesti, abia astept sa pap maine...gata fuuuug [pup][pup][pup][pup][pup]si[flo][flo][flo][flo] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! monica, cum a fost la petrecere?? La noi au venit aseara niste prieteni si finii si am sarbatorit impreuna 8 martie, baietii au inceput de aseara cu cele 44 de pahare [:D] Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA ZIUA LA VECINUTE v-am tot citit dar am fost fff ocupata si nu am mai avut timp sa scriu,vad ca si voi scrieti destul de rar. DORY unde zici ca se face parculet?pe linga cel vechi?cand o sa fie gata,ai aflat ceva?este si cu leagane ,ceva? VICKY ii doresc multa sanatate mamei tale MONICA ce pofta mi-ai facut de mucenici,ma duc sa maninc si eu AISSA ai primit coletul? LEXI nu ne-ai mai spus ce face pitica [pup][pup][pup][pup]la toate fetele,mai intram ca cum am mai terminat treburile MIRE http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna fetelor.... si din nou bun venit cristina si BB Damiana!!! fac mucenici [:D] ca de invatat ma apuc maine [:D] azi ma relaxez,ca am trimis piticul la bunici [:D] sa pot si yo invata in liniste,desi el s-a hotarat sa nu ma mai deranjeze..."mami,iti promit eu ca nu te mai stresez!" dar yo cum sunt stresata de fel.....[bang][bang][alcool][alcool] am zis ca e mai sigur la bunici,mai ia si el o pauza.....ca sa nu mai zic de mine...off,ca termin odata si dau de baut [alcool] la toata Rahova... Vicky,imi pare rau ca mama ta nu mai poate sa lupte..stiu cum e ca nici mama mea nu a mai vrut,parca i se pusese ceva...de fapt chiar i se pusese,cred ca i-a fost afecta vointa...si a cedat...poate ca nu a vrut ea asa,asa o fi vrut bunul Dumnezeu sa o ia la El.... oamenii buni sunt primii chemati acolo.... si noi ramanem aici cu suferinta...si nu avea decat 54 de anu... in fine... mai bine va spun ca Mihnea mi-a facut cadou o felicitare,scrisa de manuta lui care suna asa"mamico,te iubesc!" si doamana lui a scris pe tabla pentru toti acelasi text si a exemplificat cu semnatura Miruna... si el a scris Miruna [:D] si l-am intrebat de ce a scris Miruna,ce pe el il cheam aMiruna?! zice "pai,ce vrei ma daca asa scria pe tabla!"....[:D][:D][:D] noroc ca a modificat doamna,a stres MI"RUNA" si a pus MI"HNEA" va pup pe toate si va doresc sa aveti un weekend frumos [pup][pup][pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, daca stii unde este pizeria Delia, vis a vis este o straduta, intrii pe ea, mergi putin inainte si se vede pe partea stanga intre blocuri.Deja am vazut ca este imprejmuit cu sarma si urmau sa faca curat, parca adusesera si nisip, asa mi sa parut acum cateva zile, si da, cred ca vor piunde si leagane si topogane, numai sa vedem cat o sa dureze ca am inteles ca si cel pe care-l stim amandoua a fost frumos candva, si acum ai vazut si tu cum arata [xx(] Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...