Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (24)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata la fete MIRIA bine ai venit [bis] DORY si unde e chiar in capatul strazii sau pe la jumate,ca azi ma duc sa vad,ce sa mai vorbim de devastare ca si parcul de la sebastian l-au devastat dar cred ca golani din astia mari felicitari lui CGABY de sarcina,sa aiba o sarcina usoara si un bebe sanatos si frumos VIOLETA ce frumos astept si eu momentul cand imi va scrie baiatul meu o felicitare dar mai e drum lung pana acolo........ MONICA o tineti numai in petreceri,bravo voua noi am facut azi o supita de pui cu fidea si bagam o fripturica la cuptor pt. pranz,pe urma plecam sa cautam o canapea pt. living apropo stiti vreun magazin de mobila mai deosebita dar care sa aiba si preturi omenesti? va pupam si mai intram sa vedem ce faceti[pup][pup][pup] MIRE http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by preda_vicky
La Multi Ani! cu multi [pup] si multe [flo] pentru toate doamnele si domnisoarele de-aici! O primavara plina de fericire si iubire va doresc. Monica, eu il imbrac bine pe pitic, dar pt. el e de-ajuns sa inhaleze aerul mai rece si a si racit[bang]. Asa e el de la astm, sensibil. Violeta, multumesc pt. incurajari. Eu as incuraja, dar nu am pe cine, mama nu mai constientizeaza, mai mult agonizeaza. Pot doar sa ma [ruga]. Stiu ca DD are grija de sufletul ei. Din pacate eu nu am liber azi, asa ca... ma apuc de treaba. [pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
[ruga]
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-DianaR[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralcat
Fetelor, La multi ani ! Am o idee, haideti sa ne "cuplam" la mancat chipsi chio. Maica-mea e mare mancatoare de chipsi asa ca am inceput sa colectionez jumatati de bancnote. Daca aveti si voi ... hai sa ne adunam cate doua care ne potrivim si sa impartim banu pe din doua. Ce parere aveti ? Raluca, leoaica cu [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralcatis/album?.dir=/9588"]Pui Nazdravan[/url]
Mey, eu sunt la cura. Ce-ai cu mine[:D]?
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-DianaR[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miria_Cristina, bine ai venit in Rahova! Unde exact te muti? Mey eu tocmai ce vorbeam cu mama, uitandu-ne la scara in care stam, ca se muta din ce in ce mai multi oameni de calitate in multhulita Rahova[:D]. Eu ma bucur[il]. Cgaby, felicitari pentru sarcina! Sa fie usoara si bb sanatos! Dory, multumesc de intrebare! Tudor e mai binisor cu sanatatea. Tot ii curge nasul insa. In schimb ma omoara cu mancatul. Mai, cum vede scaunul de masa, urla! Toata ziua tipa "apte!". Da' nu pot sa-l las o zi intreaga numai cu lapte. Offf! A, si pentru ca tocmai va spuneam ca sunt la cura: am slabit 3 kg[bis] intr-o sapt. jumate, cu Scarsdale.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-DianaR[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Andreea, ma bucur ca Tudor este mai bine [bis]. Noi ieri am fost intr-o continua miscare, dimineata au fost mama cu tata la piata iar la intoarcere au trecut pe la noi si au luat fata la ei, asa ca am profitat si aseara am fost la un gratar [:D]. Acum ma tot framant ca nu stiu ce sa-i fac feti felul II de mancare [bang], ca la pranz vreau sa mergem sa o luam acasa. Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, mai eu ieri mai scrisesem un mesaj care vad ca nu apare...cine stoe pe ce oi fi apasat[:D] andre-ea, bravo felicitari pentru kg-mele date jos...cat ai acum(si la ce inaltime) eu zic ca ar cam trebui sa te opresti ca si inainte sa te apuci sa slabesti tot slaba erai[:D] ma bucur ca tudor este mai bine...lui ruxi i-au revenit mucisorii[bang]dar parca nu a mai tusit azi noapte decat o data. dory, ce bine ca ai unde sa o mai alsi pe piticutza...pana la urma ce i-ai facut bun sa pape la pranz? cristina, cred ca deja petrece ca o fi obtinut itnerviul[:D]pup alexutza[pup]si pe toti ceilalti copilashi din gashca Duminica placuta in continuare monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Monica, a intervenit ceva la noi si ieri a trebuit sa plecam pana la tara, in Teleorman, si tot mama [:D],ia facut Alexei felul II, sincera sa fiu nu stiu ce ca mi-a adus mancarea intr-o casoleta si nici nu ma-m uitat sa vad ce este, dar cred ca ceva cu sos, pt. ca imi spunea mie ce sa fac si ia-m spus ca nu stiu sa fac ce imi spune ea si atunci mi-a spus ca ii face ea "SOS DE COPIL" [:-)))][:-)))][:-)))].Ruxi cum mai este?? Va doresc la toate o saptamana frumoasa! [pup] Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, Dory, lasa bine ca aa avut cu cine sa stea aia mica si a mai si mancat bine"sos de copil"[:D]suna bine...tre' sa fie delicios[:D] eu fac o supitza pentru astia mici, am facut si o iahnie cu niste carnati pentru noi adultii... pe alex l-am dus la gradi azi(desi eram programati la dr am sunat si am zis ca mergem maine ca nu avea cine sa ne duca)[bang]asa ca mergem maine dupa amiaza sa vedem cu mai sta... ruxi inca mai are mucishori, ii pun picaturi si mai tuseste din cand in cand noaptea...tot asa cu secretii ca alex...cred ca ii dau niste ambroxol. cam atat...pana la ora asta[:D] va pup pe toate, sa aveti o zi buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...