Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (24)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am vazut ca scriari de dami ca vrea sa pape numai prajiturele...mai si ruxi m-a zapacit cu dulciurile...parca alex nu papa asa de multe ca ea...dar daca ea il vede pe alex cu bombonele si alte prostii normal ca vrea si ea...totusi incercam sa nu exageram, mai fac eu gogosi, prajituri cu crema nu prea vrea...ii fac saratele, ii mai dau sticksuri...o mai pacalesc...dar eu am noroc ca ea totusi mananca destul de bine acum9spre deosebire de atunci cand era mica si ma milogeam de ea cu cerul si pamantul sa ia macar o linguritza) dimineatza bea un bibe de 250 ml lapte si apoi mai papa cateva cereale asa goale din castron(asta este preferintza ei) apoi ii dau o para, o banana, mar...musca din ele...dar uneori se plictiseste si vine si le arunca...deci nu papa tot fructul apoi la 12,30 papa un castronel cu supa si un snitel, o fripturica, 2 chiftelutze...depinde...eee...aici maia vem de lucrat[:D]nu vrea nimi garnitura[bang]doar carne goala[bang] cand o culc la pranz iar un bibe cu lapte ca altfel nu adoarme[:D] la 17 bea un iaurtel sau ii fac o tartina cu crema de branza si sunca seara pe la 20,30 un sufleu cu spanac sau brocoli si cascaval, sau 2 cremwursti, sau cereale cu lapte... apoi la culcare obligatoriu un alt biberon cu lapte dar printre mese baga si dulciuri...[bang] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

WAW MIRIA dar cat ai scris,ai vazut ca te-ai integrat bine?asa da imi place la vorba,sper sa o tii tot asa MONICA ce gogosi [pofta][pofta]m-ai omorat cu retetele tale si eu vreau sa mai si slabesc?[grasa]poate asa dar maninca ruxi nu se joaca si al meu maninca fff bine dar eu in lunile de iarna cele cu "r" ii dau vitamine si poate de acolo DORY hai mai vino si pe aici nu ne mai spui nimic de alexa fetelor eu am o problema cu andy a inceput sa bata copii,stiti cumva ce poate fi sau ajunge un fel de RAMBO[haibat],cum vede un copil incepe il trage de par,il impinge ce-o mai fi si asta? hai pupici ca am treaba intru mai tarziu dar va urmaresc o zi buna[pup][pup][pup] MIRE http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, eu intru si citesc destul de des, dar nu prea mai apuc sa scriu la fel precum citesc caci nu ma mai lasa Alexa, sta calare pe mine cand ma vede la calculator si-mi ia mainile de pe tastatura, daca nu ma execut, incepe sa faca crize [V], Cristina, pe unde umblii mamica???, te-ai suparat pe noi, ca suntem la pag. 20 si trebuie deschis capitol nou [dual] Fetelor, hai sa o strigam in cor, poate asa se indura de noi: CRISTINICOOOOOOOO,[cor] [bum][bum][bum][batetoba][cri][harp][disco][trombon], dupa cum vezi ti-am facut si o serenada, numai sa apari [:D] Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va [pup] si yo sa nu ziceti ca v-am uitat![^] sau mai bine zis sa nu ma uitati voi [:D] [pofta] gogosi.... eu tb sa slabesc....[ups] [fuga] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...