Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (24)


Recommended Posts

'neata! Cine vorbeste de slabit pe aici? Ca ma sculasem binedispusa![xx(] Eu nu reusesc sa dau jos niste kg afurisite, care nu ma lasa sa ma simt bine![bang] Sper sa le vin de hac, dar daca am tot tonusul asta.... Sunt vorbareata, da![:D] Da-mi si place pe aici de stau![:D] Pai, hai s-o strig si eu pe Cristinica, sa ma treaca pe listuta.[:D] CRISTINICOOOOO unde esti?! Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, vin si eu in grupul vostru! Locuiesc in Rahova si frecventez parcul Sebastian. Poate cu unele deja ma cunosc din vedere.. Nu de mult v-am descoperit..si nu prea sunt in tema cu ce discutii purtati. Primiti-ma si pe mine, pleaseee! O zi cat mai placuta! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/cristina.iordache_1976/my_photos"]albume foto[/url] Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00 [url="http://new.photos.yahoo.com/cristina.iordache_1976/album/576460762388300152/photo/294928804216225858/15"] rochita rosie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata fetelor! Ma ajutatzi si pe mine putin? De unde cumpar si eu lapte bun. Imi aducea inainte cineva lapte acasa de la o firma dar nu sttiu acum firma. era lapte la punga cu 3% grasime. Cand imi amintesc firma, va spun. Eu nu eram mare bautoare de lapte dar de cand am descoperit laptele asta imi place foarte mult.[olala] nu este nici foarte gras ca ala de tzara dar nici .. apos Cica s-ar gasi la piata Rahova dar ..nu stiu unde e lumee. De la Mc Donalds ... cate statzii merg si ce fac din statzie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de la mc'donald's mergi cu tanvaiul 2 statii.... cobori la piata si acolo intrebi ca stie toata lumea...acu' depinde la care dintre piete vrei,ca e una pe o parte a starzii si una pe cealalata parte! bafta....si despre ce lapte e vorba? de e asa greu de gasit si...numai la Piatat Rahova?![:D] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MI-am amintit se numeste 'Primulact' sper sa nu se supere nimeni, nu vreau sa fac reclama. daca deranjeaza puteti sterge. Eu nu am gasit pe nicaieri. Are 3.5 grasime! si era destul de ieftin, ce-i drept de la depozit engross (1.9 lei) si mai bun altele cu pretentzii. Merci violeta69, piata Rahova e si pe o parte si pe alta a strazii Rahova? [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Turtle, sunt 3 statii de tramvai. Primulact? Hm! De asta iau si eu de la Ethos, care mai nou e un lant de supermarketuri (mici) care se gasesc si pe Sos. Giurgiului si pe la Teiul Doamnei. Si presupun ca in toate magazinele lor au laptele asta. Edit: Hai la subiectul cu nr. 25. Eu acolo iti raspunsesem. Asta trebuie inchis.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-DianaR[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...