Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere..... (24)


Recommended Posts

unde,unde?!! unde s-o votam pe Alexutza?! ca votez si yo...ca e tare scumpa!!! fetelor voi cum faceti ciulmaua de ciuperci? ca mie imi iese totdeauna tocanitza...[bang] e adevarat ca nu prea-mi place sa fac rantasuri...eu nici nu prajesc nimic,nu fac sosuri,ceapa parajita..... prefer cat mai naturale....si de asta nu cred ca-mi iese ciulamaua, dar imi amintesc ca mancam la o matuse cand eram mai mica ciulama de pui si de ciuperci si aveau asa o culoare alba si frumoasa si tare bune erau ..... mai ales cu mamaliguta!!![^] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 309
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anda draga, daca ajungi in parcul Sebastian pe la 11 dimineatza, in zona leaganelor de langa casuta jandarmilor se tot strang acolo cateva doamne cu copii de care au grija. Una dintre ele (are in jur de 50-55 ani, plinutza, cu parul amenajat intr-un fel de coc, are grija de o fetita de vreo 3 ani) m-a intrebat daca n-am nevoie de o bona, ca stia pe cineva. Daca o mai vad promit ca o acostez si o intreb, dar poate ajungi tu inaintea mea (io pana saptamana viitoare nu ajung p-acolo ca nu-s acasa). Ma bucur ca v-ati intors, mai am sperante spre normal daca stiu ca inca impartim acelasi oras. Fetelor cand vad ce de bunatati faceti, imi vine sa nu mai intru pe forum [bang], ma ingras numai cand citesc (de parca ash si avea nevoie). Cum reusiti sa va mentineti silueta ??? Raluca, leoaica cu [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralcatis/album?.dir=/9588"]Pui Nazdravan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, noi suntem puturosi, abia ne-am trezit, papat de dimineatza si acum fiecare cu treaba lui[:D] vicky, a inceput gradinita 72? i-au dat drumul? dar cum Dumnezeu nu au caldura parca tocmai asta fusese cauza sa puna centrala...au pus centrala si acum nu-i dau drumul centralei sa mearga?...hm...oare de ce? cristina, super ca ai ajuns mai devreme acasa mire, e tare buna cafeaua, ma duc si eu sa-mi fac una[:D] raluca si eu zic tot asa sa intrebe pe la doamnele care au grija de copialshi prin parc...e o idee buna lexi, si la noi era la fel...dupa orice masa, de legume, de fructe...tot papa laptic...si acum ruxi a mea bea un biberon de lapte dupa masa de pranz si mananca destul de consitent zic eu...un castronel de supa si felul2...dar ca sa adoarma ii trebuie biberon[:D]altfel nu o apuca somnul[:D] Dory, tu o tii din petrecere in petrecere[:D]glumesc, sper ca azi sa te poti odihni. violeta, eu fac foarte rar ciulama de ciuperci cu piept de pui si atunci tot timpul caut pe net reteta[:D]dar stiu ca-i pun intotdeauna si smantana ca sa iasa cremoasa... noi azi mergem la petrecere...chiar daca e marti[:D] va pup pe toate si pana plecam mais tau pe-aici monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor...am votat si pag 24 si pag 27...cam tot ce-am prins [:D] ca mie mi-au palcut toti copii....daca ma puneti pe mine la votat!!![^] monica,multa' informatia de la ciulama.....ma mai uit si yo pe net...cat mai sunt la birou...daca nu-mi vine o idee pe drum o fac tot tocanita....asta e....macar sa ramana nemancata!!![^] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...