Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Am patit-o din nou...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 76
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu am remarcat, nu de mult,ca tipii de care mi-a placut de-a lungul vietii au fost pe acelasi tipar toti:un pic egoisti,cam macho,cam infantili,le placea distractia si bautura,dar de treaba, sufletisti. Ai incercat sa-ti alegi unul cu care-ti place doar sa conversezi? In rest, sa nu te atraga fizic prea mult (bine, nu sa-ti displaca total..)? Ma gandeam ca eu, daca ar fi s-o iau de la capat, as alege altfel... Michi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Tot citind pe aici, mi-am adus aminte de mine, cand eram mai "tanara".E drept ca relatiile mele se sfarseau...majoritatea...tumultuos, dar era si normal sa pun putin suflet in fiecare. Si hai sa fim seriosi:orice jignire doare.E normal sa deranjeze orice vorba atunci cand e spusa pe un alt ton decat cel normal. Dar asta e, cui ii convine de faptul ca fumez mult sau ca am gura uneori mai mare sau ca nu imi iau o rochie ci un parfum,e bine, daca nu, atunci e clar ca nu corespund cerintelor si mai bine imi vad de treaba. Pentru ca lucrurile valoreaza atat cat le facem sa valoreze. Nici mai mult, nici mai putin. Si mai este o vorba care imi place la nebunie: orice barbat are ce femeie merita.Asa ca...fruntea sus! [si-eu] NICOLE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vezi tu, adevarul este ca viata nici nu te binecuvanteaza, nici nu te pedepseste.Ea colaboreaza cu tine pentru a te ajuta sa te trezesti la adevarul a ceea ce esti.Trebuie sa inveti sa te pretuiesti asa cum esti, fara conditii.Nimeni altcineva nu poate face asta pentru tine. In viata ta, oamenii vor veni si vor pleca.Unii se vor purta frumos cu tine, altii se vor purta urat.La fel, si tu te vei purta frumos cu unii, urat cu altii.Vei face multe greseli, dar trebuie sa fii recunoscatoare pentru fiecare dintre ele, pentru ca fiecare iti ofera sansa corectiei. Oamenii vin si pleaca si nu vei sti niciodata cu adevarat de ce sau unde. Nu fi ingrijorata, asa este viata.Toate lucrurile din lume se afla in proces de schimbare. Nimic nu este stabil.Nimic nu este previzibil.Gandurile vin si pleaca.Durerile vin si trec.Relatiile incep si se termina.Asa ca...iesi, du-te, plimba-te caci timpul pierdut frumos nu se intoarce niciodata! [si-eu]NICOLE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...