Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Idee de tinuta pentru...urgent! :)


Recommended Posts

Fetele, putin ajutor am nevoie!

Saptamana viitoare, sambata, voi fi....soacra. :) Mai precis, fiul meu vitreg se insoara. Nunta la biserica anul viitor. Acum doar cununia civila (16.30) si apoi restaurant, probabil trattoria.

Problema mea e ca as vrea o tinuta smart casual sau ceva de genul, din multe motive, printre care: totul se intampla dupa amiaza-seara, nu e nunta clasica (si chiar daca ar fi! :)), nu suport tinutele si aranjamentele clasice de nunta. Dar as vrea sa arat bine, evident.

Se poate niste idei? Eventual imagini. Am dat multe cautari dar nu mi-a sarit nimic in ochi...

Multumesc mult!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetele, putin ajutor am nevoie!

Saptamana viitoare, sambata, voi fi....soacra. :) Mai precis, fiul meu vitreg se insoara. Nunta la biserica anul viitor. Acum doar cununia civila (16.30) si apoi restaurant, probabil trattoria.

Problema mea e ca as vrea o tinuta smart casual sau ceva de genul, din multe motive, printre care: totul se intampla dupa amiaza-seara, nu e nunta clasica (si chiar daca ar fi! :)), nu suport tinutele si aranjamentele clasice de nunta. Dar as vrea sa arat bine, evident.

Se poate niste idei? Eventual imagini. Am dat multe cautari dar nu mi-a sarit nimic in ochi...

Multumesc mult!

Mie imi plac hainele de la Nissa parca e si in Bucuresti http://www.nissa.ro/html/en/#colectii/pv2013

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai intai e nevoie de domensiunile tale...crezi ca ti s-ar potrivi un little black dress accesorizata cu cercei ,colier si bratara si niste pantofi galbeni sau rosii?Prreferi tocurile sau platformele?Sau aurii sau verzi sau orice culoare puternica?Cu un clutch stralucitor....sau chiar din lac negru....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eumada, dimensiuni...ce sa zic, marimile variaza de la firma la firma. la unele am 42, la altele 44. Ca idee, am 1,74 si vreo 70 de kg, nu m-am mai cantarit. Ah, am little black dress am si uitat de ea! :) Suna misto combinatia. Mersi mult ca mi-ai amintit!

Dar tot mai astept sugestii sa ma inspir. :)

 

Multumesc si tie, nimeni_alta! sunt dragute tinutele de la nissa. Si da, exista si in Ro.

Nu stiu de ce, dar eu parca ma vedeam putin mai sui, asa, nu stiu cum sa zic....ca daca as sti...:) Adica parca nu as vrea ceva clasic, ci eventual pantaloni pancho multe bratari culori blabla....habar n-am. Sau e prea mult? Dar nici nu e restaurant ci trattoria si e si dupa amiaza....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danuta, trattoria e un tip de restaurant italienesc, dar care nu e restaurant clasic, ci mai mult rustic, cumva...nu-mi vine acum in cap o descriere mai desteapta (ca nici rustic nu e;) Cred ca ai inteles perfect :))

Acum ma anunta ca cica mergem la caru cu bere sau hanul berrilor. Ideea cu pantalonii si bratarile suna din ce in ce mai potrivita :))

AAA....sau o ie misto cu poseta plic si pantaloni? plus bratarile alea :))? si toace vad eu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...