Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Idee de tinuta pentru...urgent! :)


Recommended Posts

Pai e important si cu ce se imbraca sotul tau ,nu? Sa fiti din acelasi film. El ,in calitate de tata ,cred ca va dori sa onoreze evenimentul ,ceea ce ar trebui sa faci si tu in sustinere ,ca sa nu se interpreteze ca vrei sa diminuezi importanta . Indiferent cit de zi ar fi tinuta ,cred ca trebuie sa fie eleganta. E o zi importanta in viata lor si tu faci parte din context. Votez cu Nissa. Discret ,elegant.

 Rochia alba cu imprimeu bleumarin ,propusa de andacos ,e o tinuta care s-ar potrivi,in viziunea mea.

   Tinerii casatoriti cum se imbraca?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 40
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dulcetica, relatia mea cu fiul meu vitreg este una exceptionala, precum si cea cu ex-sotia sotului meu :). Prin urmare, nu numai ca fac parte din context, ba chiar sunt integrata perfect. Nu exista cu siguranta niciun fel de risc in a fi perceputa whatsoever ca diminuand importanta evenimentului. Mirii au decretat nepretentioasa adunarea (de altfel sunt doar 15 persoane). Poate in vara viitoare vor faceun eveniment mai extins.

Mirii vor fi si ei casual. Mireasa va fi in alta culoare decat alba, daca s-a hotarat va fi probabil crem simpla, fiul meu in costum lejer.

Nissa e o varianta frumoasa. Ma duc maine sa (re) vad cu ochii mei :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Incaltamintea de la Zara...hmm... Or avea design si arata cumva pe manechinul de plastic, insa dupa mine... nu sunt purtabile cele mai multe din modele. Iar calitatea materialelor, slaba, foarte slaba. Sunt de unica folosinta, pentru ca ori nu rezista, ori te hotarasti sa nu-i mai porti in veci, ca iti fac praf picioarele si pielea. La Mango, la fel, de H&M nici nu mai spun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Incaltamintea de la Zara...hmm... Or avea design si arata cumva pe manechinul de plastic, insa dupa mine... nu sunt purtabile cele mai multe din modele. Iar calitatea materialelor, slaba, foarte slaba. Sunt de unica folosinta, pentru ca ori nu rezista, ori te hotarasti sa nu-i mai porti in veci, ca iti fac praf picioarele si pielea. La Mango, la fel, de H&M nici nu mai spun.

Pai am vazut ca totusi costa ceva ,undeva la 90 de euro!Asa proaste sunt?

 

oricum Zara ...e pentru dimensiuni...reduse! [:-)))] [:-)))]

 

edit.Mai exact 329 ron...

 

Dana

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zara pentru copii e ok la imbracaminte, noi am avut si incaltaminte pentru ei si tot asa, talpa extrem de rigida, nu s-au gandit deloc la confort si la pielea fragila de pe picioare, mai ales a copiilor.

 

Nu am nimic cu ei, cu tine sau postarea ta cu atat mai putin,  m-am trezit si eu cu amintiri azi si cu chef de vorba si mi-a picat postul asta sub ochi. [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...