Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

A incercat cineva pastilele de slabit Green Coffee pe baza de boabe de cafea verde? Ma refer la cele existente pe piata romaneasca (cu concentratie 400 mg), nu la cele americane carora le face reclama dr. Oz. Le-am gasit pe un site la 87 RON/30 capsule.

 

Ma tenteaza teribil, dar stiu ca majoritatea sunt tepe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am vazut si eu la Dr Oz, pastilele sunt ok, dar cred ca ai vazut ca nu s-a intamplat ceva fenomenal. Incearca sa mananci sanatos, sa faci ceva miscare (chiar si o plimbare zilnica de 1-2 ore, in ritm mai alert), si daca vrei neaparat ia si pastilele ca ajutor. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A incercat cineva pastilele de slabit Green Coffee pe baza de boabe de cafea verde? Ma refer la cele existente pe piata romaneasca (cu concentratie 400 mg), nu la cele americane carora le face reclama dr. Oz. Le-am gasit pe un site la 87 RON/30 capsule.

 

Ma tenteaza teribil, dar stiu ca majoritatea sunt tepe.

 

Da, eu. Nu-s bune de nimic. Cred ca sint placebo! [soricel]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu la Dr Oz, pastilele sunt ok, dar cred ca ai vazut ca nu s-a intamplat ceva fenomenal. Incearca sa mananci sanatos, sa faci ceva miscare (chiar si o plimbare zilnica de 1-2 ore, in ritm mai alert), si daca vrei neaparat ia si pastilele ca ajutor. :)

 

Plimbare zilnica de 1-2 ore??????????????? [batcap]  Eu intelesesem ca numai 20 minute ar fi suficient! pai cine are 1-2 ore pe zi timp sa se plimbe?

 

Felicitari XIO! [deziuata] [flo] [floare3]

 

Nu-i asa ca te simti mult, mult, mult mai fericita acuma? (asta apropo de subiectul ala cu casatoria [:)] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...