Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

De cateva zile un prieten ne-a adus un ciobanesc german de 2 luni. 

Caut si eu un subiect mai vechi... stiu ca il citeam si salivam  [:)]  (de mult imi doresc un astfel de caine) acum vreun an cred. Era f bun subiectul. Nu imi mai aduc aminte cine l-a deschis dar din cate imi amintesc Carmencat scria frecvent acolo. 

Poate cineva sa ma ajute sa gasesc subiectul cu pricina?

[flo2]

 

Edit. Subiectul il citeam eu acum vreun an dar el era mai vechi. 

Multumesc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Multumim! E de fapt al patrulea!! Mai avem si o shih tzu de un an. [:D]

Ma intreb daca o sa-si bage colti in ea lupul asta mic ca nici nu a ajuns bine la noi ca si-a luat vasul de apa, de mancare, sunt numai ale lui si cum indrazneste asta mica sa se apropie e jale. A trebuit sa le facem loc separat. 

Culmea e ca si de dormit el doarme bine mersi pe hol iar ea acum afara. desi stiu ca ei nu ii place sa doarma afara indiferent cat de cald e.

 

Asa ca acum suntem...un baiat de 3 ani

                                    o fata de 8 luni

                                    o catelusa de 1 an

                                    un catel de 2 luni

[alcool]   [ups]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E dubios cainele asta. 

Pare blegut asa cand se uita la mine...dar intelege cand ii spun sezi, cand ii spun lasa aia jos... raspunde la comenzi ca sa zic asa desi are numai 2 luni. 

Nu latra aiurea...nu sare pe poarta ca Mica cum trece cineva...pare chiar indiferent  [:)]

eu l-am luat de paza. Dar nu am mai avut unul niciodata si habar nu am cum sa ma port cu el.

Ce ii dau de mancare si restu ne-a facut veterinarul instructajul... dar  nu mi=a zis nimic despre cum sa ma port cu el. 

Pare mai mare de 2 luni desi are inca puful ala specific... cred ca peste o luna Mica trece pe sub picioarele lui.

E ok cu copii... pe baiat l-a vazut mai agitat si sta mai departe de el...insa pe langa asta mica se tot invarte. 

Isi tot plimba vasul de mancare...poate ii e foame... dar veterinarul mi-a zis exact cat sa-i dau si mie frica sa-i dau mai mult ca in prima zi la noi a mancat ca spartul si apoi a vomat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...