Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Fluturasi minunati ! 2011 (52)


Recommended Posts

neata, fetelor?

eu sunt asa ametita....mai ales daca stau cu capul in jos mai ia ameteala si mai tare...ce-o fi? astept si cm-ul si ma gandesc ca de aia...ma durea putin mijlocul, am vazut o pata mica maronie...dar vad ca nimic...mai astept.

 

msbb ahaa...ati fost gasca mare  [;)]  eee atunci mai degraba va incurcam eu pe voi. lasa , cand o sa veniti numai voi, poate. ca asa in grup stiu cum este sa te intalnesti si cu altii...mai mult te agiti [:p]

si la noi este greu cand mergem cu masina ca Anastasia nu-i obisnuita...tot drumul intreaba cand ajungem, vrea sa coboare, nu sta locului.

de aia, la mare o sa plecam la 2-3 noaptea [alcool] bine, si inainte tot asa plecam, ajungeam dimineata , ne cazam si la plaja cu noi [beach] ce fain era....abia astept [olala]

 

ailed bafta Mariei . ce bine ca ii place la socrii, mai ales daca este rasfatata [ventilator]

cum, nu se spala nici maine? si aveam planuri mari..... [soricel]

 

ce fain ca luni nu lucram.... [jamaica]

 

ia sa vad ce-ati mai scris.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 369
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

somleac Anastasia face o groaza de nazbatii si fitze....[;D]

nu mai asculta decat foarte rar, santajeaza, cand nu-i convine ceva se taraste ca o rama pe jos....eu plec de langa ea , ea se ridica repede si vine dupa mine si se taraste iar in fata mea, s-o vad eu....[:D]

tanjeste mereu dupa alune, pufarine, pufuleti, smochine, stafide... [;D] si cum il prinde pe tati in drumul ei, ii zice asa incet sa nu aud eu ' alune, pufarine, mochine...' [:-)))] te cocosezi de ras daca o auzi....si se si uita asa in jur nu cumva sa ma vada ca vin [:-)))] ca stie ca eu ii dau doar dupa masa. tati ii da mereu dar isi ia urecheala dupa [:D]

dar, per total este o fetita scumpaaaa si cumintica, na ca s-o si laud [il] ne topim dupa ea.

 

ailed ce chestie cu pestele...nu stiu mi-ar place. mai ales ca eu mananc orice caren fooooarte bine patrunsa [:D]

ma bucur ca mama ta este bine [pk] te-ai mai linistit.

ce replica frumoasa ti-a dat Maria referitor la Andra [olala] [olala] [olala] foarte frumos a zis.....

 

deea mare figura mai este sotul asta al tau..cate mutre pe el [:D]

si mie imi place sa probez tot ce cumpar....

 

mi-am luat si eu o rochita de vara, vaporoasa, un tricou alb cu catelul Pluto pe el, sa aiba Anastasia ce ma pipai [il]  si mi-am luat si costumul de baie [pk]  imi ramasese in minte altfel modelul, cand il vazusem prima oara..dar este bun si asa...[:D]

fondul alb si un roz prafuit si fucsia are pe el. si sta si bine, mai ales ca eu am sanii mici [:D]

 

strumphitza ce super sunteti, ce tinute frumoase si elegante ai....am vazut pozele pe fb dar n-am avut timp sa comentez. Sophia este o scumpaaa [olala]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

somleac da, este solstitiul...dar idei de distractie....sigur iti va veni o idee ca ai experienta la din astea [fum]

 

deea hai la munte, mami [:D] este muuult mai bine si aerul cu totul altul.

ce scumpa a fost Anna cu luna [olala]

 

si noi ii aratam luna, in toate formele si povestim......[olala]

 

ailed deci va intoarceti in tara de tot [olala]

 

azi ies cu fetele pe terasa sa ne racorim [bere]  hai, cine mai vien, cine mai doreste?

 

ally voi ce mai faceti?

 

cami la mare venim din 24 august, in Eforie Nord. As vrea pe Plaja Azur, sa vedem.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma chinui sa va scriu de ieri

ca am fost la cumparaturi asa cum ziceam

si evident ca aveam si eu niste bani de la ziua mea in loc sa imi iau ceva special am luat mancare

deocamdata sunt tare maqndra de mine

ca am luat aproape tot ce vroiam

brocoli

linte

naut

cuscus

sos de soia

curry - la ideea deliei

lapte de cocos - sa gusdt macar o data sa vad cum e

susan

otett balsamic

mazare

etc

mai am cate ceva de luat dar cat mi-au ajuns banii

maine ma bag sa fac o ciorbita de linte

sau supa

cum se numeste sa vad ce iese

aaaaaaaa si am luat si sparanghel si l-am dat putin pe tigaie si mi-a placut

sa vad cum conving fetele sa manance si ele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...