Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Fluturasi minunati ! 2011 (52)


Recommended Posts

pffuu e prima oara cand imi face si mie probleme forumul

 

gata, pare ca si-a revenit..

 

strumph, bine ai revenit din vacanta..sper ca esti cu bateriile incarcate [:)]

 

msbb, probabil ca tu nu te-ai gandit la asa ceva..insa eu aveam deja in cap asta si na, eu altceva nu mai vedeam nu mai auzeam.. [batcap] da, tipa a sugerat asta, dar nu am explicat eu prea bine, nu ca simula febra ci ca pur si simplu isi dorea sa fie bolnav..asa in subconstient..sunt niste idei cum ca daca iti doresti ceva pana la urma se intampla..la fel si cu parintii care isi vad /trateaza copii ca fiind bolnavi, ei pana la urma ajung sa fie..adica inteleg eu ca ii dictezi creierului ce sa faca..ma rog, eu ti-am explicat conceptul, insa nu cred ca e cazul la noi..

 

somleac pupicuri la bolnaviori..si tie msbb

 

saptamana asta il am pe vlad in bucuresti, insa am pierdut programarile la kineto si imi vine sa mor de ciuda ca n-am mai gasit locuri..avem insa multa treaba pe acasa, mi-am propus o multime si gradina de greblat,pus gazon, flori, sters, curatat..

 

va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 369
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ce faceti, fetelor?

si la noi este asa cald, bine ca mai trage cate o ploicica din cand in cand.

 

cami cate bunataturi ai cumparat [pofticios]  si eu am facut linte si abia am aburit-o pe Anastasia sa manance. pana a prins de gust....[:D]

asa am vazut si eu la mare....stateau unii la mare in miezul zilei pe plaja, fara umbrele, palarii nimic si un bebe mic , saracutul era rosuuuu si urlaaa si maica-sa bea bere si fuma [batcap]  imi venea s-o iau de par sa matur cu ea....nu gandesc unii.

 

miki am citit pe nerasuflate mesajul tau....am crezut ca cine stie ce s-a intamplat....  Vlad este perfect normal, dupa cum ai descris si tu activitatile lui cu alti copilasi. asa cum zice si somleac, asculta-ti instinctul de mama, nu cred ca are dreptate tipa aceea mai ales daca cursul nu a fost integral, nu are cum sa traga o concluzie buna asa, cred ca este absolut normal sa se comporte asa . toti copilasii cu fratiori mai micuti se comporta asa, eu asa am vazut peste tot.

da, intr-adevar, tatal trebuie sa petreaca mult timp cu copilasii si mai ales daca sunt si baietei. tatal are un rol foarte important, am citit si eu asta.

 

deea distractie placuta si relaxare [pup] pe Stefy o inteleg perfect [:-)))]  nu-ti aduci aminte cand mergeai si tu cu parintii si nu aveai chef, te plictiseai...vroiai sa stai acasa sa iesi cu prietenii....[:D]

 

ailed mmmm..cirese, orez cu lapte... bun, bun [pofticios]

 

strumphitza bien ai revenit. si eu astept pozeeeee [olala] si spor la desfacut cele 6 valize [:D]

 

msbb ca bine ai zis....asa cred si eu ca se intampla cu fratiorii, este perfect normal.

daaa, imi doresc inca un bebe dar nu cred ca acum pentru ca abia m-am intors la servici.....dar cum o vrea Doamne Doamne.

 

mary [pup] ai facut test? fugi si fa ca ai destule zile intarziere. si mai ales daca si vrei acum si astepti. hai ca asteptam sa ne zici.

 

[pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] toate mamicile.

 

ia sa vad ce-ati mai scris.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki off...cu matusile... [batcap]  nu-i bine cum au procedat. dragutul Vlad, s-a simtti tare nasol cred. asa ma enerveaza comportamentul unora...nu gandesc, pur si simplu nu gandesc. sunt fratiori, trebuie tratati la fel.

ce bine ca macar, o sa petreceti toata saptamana cu el [olala]

si eu zic sa-l muti la alta gradi. bine, mai demult zisesem noi sa faci asa. acum, vezi si tu, cum crezi ca este mai bine pentru el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Daria s-a descurcat bine azi la examen, le-a dat usor si din ce a fost prea usor a facut niste greseli aiurea, dn neatentie si dorinta de a complica putin lururile. Asta e.

 

Cami eu nu ma uit la tiri, habar na-m ce s-a intamplat in Muntenegru, a ajuns la concluzi ca zilic sunt ombardaa cu stiri catastrofale, nu [pot face nimi ca sa ajut/schimb, si doar ma incarc c sentimente negative.

 

M-am uitat acum la Hotel Rwanda, poate l-ati vazut pe mine m-aimpresionat foarte mult. Si pe baieti mici.

 

Alex e la Tg Mures au pierdut 2 meciri din 3, dar au fost cu ecipe mult mai bune ca ei. Important e ca se simte bine. Dimineatza au meci de la 8.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faceti, fetelor?

eu mananc napo Joe cu pufuleti si mai am si 2 inghe [:D] si un ceai verde.

 

cami sa stii ca nici eu nu ma uit la stiri. exact ca si somleac......exact din motivul ala.

cum este vremea la voi? ca la noi s-a racorit asa fain si a si plouat [pk]  bine, sper ca va fi frumos cand venim [:D]

 

somleac bravo pentru Daria ca s-a descurcat. s-a grabit de-a gresit, sigur [:D] exact asa eram si eu si inca mai sunt, o repezita....si din cauza asta gresesc uneori. ca ma grabesc [alcool]

in ce consta terapia aia?

 

strumphitza am primit felicitarea din Tallinn....[olala] multumimm ca v-ati gandit si la noi. ce tur frumos ati facut. cred ca ai si pus poze pe fb dar n-am reusit sa intru acolo...poate pui si aici [pup]      

 

yvy ce faci, mami? mai poti cu burticuta aia mare?[olala]

 

mary ai facut testul? [olala]

 

[pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] toate mamicile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...