Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bulgarasi de ianuarie - februarie 2012 (2)


Recommended Posts

cafea??? [cafea ]  [cafea]

 

Am avut un program tare aglomerat zilele astea..... Am fost cu Alex la recoltare de probe pentru analize....

Am primit din rezultate si sunt chiar multumita... la o prima vedere totul e in limite.... Saptamana viitoare mergem la o interpretare avizata la dr pediatra. Si tot saptamana viitoare, dar duminica mergem la o petrecere de botez impreuna cu Alex.... prima petrecere ptr el, sunt tare curioasa cum se va manifesta....

 

Sa aveti week-end frumos! [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cafea? ceai? [cafea] avem de toate!

 

Am uitat sa strig la catalog pe:

Adc  [flo2] 

Cicineata  [flo2] 

My-lady  [flo2] 

Biancabia  [flo2] 

Silvi23  [flo2] 

Catiushor  [flo2] 

Anangel_lexi [flo2] 

iaura21 [flo2] 

gianina1983 [flo2] 

Kraluca [flo2] 

Lalitzuza [flo2] 

letitia  [flo2]

 

Dr_Anca  [flo2] 

 

si bineinteles pe toate celelalte mamici care inca nu si-au trecut contul pe noua platforma....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Cafea? Noi suntem invitati acasa la educatoarea lui Iris careia ii pleaca ficioru' mic in armata. Fac o masa de despartire, asa in familie  [il]  M-am bucurat ca ne considera familie  [flo2]

Dar de la ora 18 ma duc la ea acasa sa pregatesc mincarea si ea vine cu Irisucu si T la ora 20 cand inchide gradi si cand termina si sotu munca.

Oare v-am spus cum imi hidratez eu pielea? Si chiar nu mai am probleme de  cand procedez asa: dupa dus, inaainte de a ma sterge cu prosopul, aplic ulei de bebelus pe tot corpul, apoi sterg. mama, mama ce bine se simte pielicica mea  [:)]  Eu aveam mari probleme in ideea in care zgariam cu pielea mea asa era de uscata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ehei..... uite ca raspund si eu la apel. Mai tarziu, ce-i drept, insa prezent! Noutati nu prea am, decat faptul ca am intarcat fata si si-a reglat si ea programul de somn..., imaginati-va ca inca nu m-am obisnuit cu faptul ca doarme ziua mai mult de 60 min singurica si tot astept sa se trezeasca :-)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa pe seara va salut si eu. Nu prea mai am chef de nimic, nici macar de forum ca sunt suparata ca Vlad mananca extrem de prost, adica doar ce vrea el...mancarea gatita o refuza mai tot timpul, niciodata nu refuze fructele si legumele crude, cred ca ar manca rosii toata ziua daca ar primi...astazi atat am fost de disperata ca i-am luat Danonino (bineinteles ca nu a mancat) si am vrut sa-i iau si mezeluri pt copilasi si cand am vazut ce contin am fugit de la stand...crenvusti de pui cu continut 10% carne de pui....[alacaredadincap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suzieq am vrut sa iti scriu si pe Fb la cafea, dar am uitat, si Alex tare prost a mancat, acum de vreo 2 zile si-a revenit cat de cat. A refuzat ciorba de orice fel.... intr-o zi la pranz a mancat doua pastai doar din ciorba...... Fructele daca sunt prea zemoase (gen o piersica f coapta) le sfarama intre degete.... A refuzat marul..... a refuzat banana... mi-a mancat dimineata doar cate 1/2 felie de toast cu unt si gem/miere.... iaurtul a avut la fel o saptamana in care nu l-a vrut..... 

Acum decand a spart si ultimul canin pare ca se intoarce la obiceiuri mai bune, dar ramane in continuare cu frica de pepene rosu.... ii este frica sa puna mana pe bucatele si nu inteleg de ce sau de la ce.... Rabdare mami..... isi revine....

Kraluca ma bucur ca ai trecut si pe aici....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...