Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bulgarasi de ianuarie - februarie 2012 (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Duminica placuta dragelor! Multe zile de tacere s-au strans aici :( Va chem la o cafeluta aromata sau un pahar de ceai rece. Sanatate bulgarasilor bolnaviori!

 

La multe lunite sanatoase bulgarasilor Tudor de Aerlilian si Alara de HappyMummy !!

La multe lunite si lui Irisuca mea! Astazi aniversam majoratul!!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok, ne-am intors de la aeroport, am condus iubiricul, ba am facut si kk la intoarcere. Atat de tare s-a chinuit, biata de ea. Am plans mai tare ca atunci cand am nascut. S-a urcat cu piciorutele pe genunchii mei si ma strangea de umeri incercand sa impinga. Am si ajutat-o putin, in sensul ca ne-am "scremut" amandoi deodata cu ea ca sa ii aratam "cum" se procedeaza. E prima oara cand nu reuseste sa elimine scaunul  [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Cafea? [cafea]

Am aniversat si noi majoratul bebelusesc dar fara mare petrecere ca eram pe drumuri.....

Luiza doar ce ne-am intors.....

Alex este cel mai mare pupacios.... de vreo doua luni ma pupa in fiecare seara cand adoarme si mai nou si-a facut un obicei din a ma strange cu ambele manute de gat.

Daca se loveste eu ii zic pupa mami si trece.... si acum iti cere singur sa il pupi daca a facut buba. 

Talpitele i le pupam in fiecare seara dupa ce le masam si de mult timp (nici nu mai stiu decand) ne da talpitele la pupat. 

 

Bulinuta duminica seara eram la o cununie religioasa si l-am lasat sa faca cam ce a vrut prin biserica.... iar la un moment dat s-a dus si a pupat dar asa cu patima cu "muah" doua icoane din pridvor care erau pozitionate mai jos. Nimeni nu ii aratase asta, dar a recunoscut Dadu = Doamne doamne si a dat pup.

 

Si eu ma pregatesc de mersul la cresa.... dupa care de la 1 nov sper sa incep si serviciul....

 

Va pup! Sanatate sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...