Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strugurasi de sept-oct 2011 **15**


Recommended Posts

Neata ,

Greu lunea la munca......

 

May, wow ce de kg ai dat jos, bravo . La cat mai multe. Ce face BEA e mai bine?

 

Klau lasa ca vine el concediul si te mai recuperezi.

 

Noi de cand i-am facut pat mare in camera lui Edi nici ca mai vrea sa doarma la el in patut, e tare incantat de noul pat , de lenjeria cu personaje din desene si mai amult acum adoarme si singur , neleganat pe perna lui. A fost o decizie se pare buna.

 

Eu sunt cam zuzu astazi, dar e ok pentru ca asta e starea mea de fel. Am fost sambata la o nunta, a fost dragut insa m-a terminat o noapte nedormita, iar aseara cand am zis ca recuperez pe Edi l-a durut iar burtica si de la 3 sutn treaza [pk]   . Deci pot sa va povestesc pagini intregi cum e sa nu dormi nopti in sir .....

Astapt cu nerabdare sa vad daca am luat interviul, sper sa nu ma tina mult cu sufletul la gura. Desi am zis ca nu-mi fac sperante invitabil ma gandesc.

 

Va pup si va doresc o saptamana usoara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 230
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Raluca: Ti-am zis ca iti tin pumnii.

Klau: Eu vreau ceai.

Pe mine ma chinuie o tuse de nu prea am avut somn 3 nopti la rand. Nici Dani nu a dormit cine stie cat. Iar azi noapte, pe langa tuse m-a apucat o diaree crunta. Am tocit drumul spre wc. Din fericire Dani nu s-a trezit din cauza mea. Din nefericire s-a trezit de vreo 3 ori ca vroia sa suga si la alte ore decat ma lua pe mine mersul la baie. Asa ca sunt si eu zuzu rau azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu sunt ravasita.

 

Ieri a fost ziua lui Razvan.La multi ani, mami !!!!Te iubeste mami enorm .

 

Din pacate ieri mi-a murit prietena mea .Avea doar 35 ani.A fost o luptatoare ........si a murit de ziua baiatului meu probabil ca sa fie sigura ca nu o voi uita niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau Camady. Din pacate lucrurile astea se intampla si nu avem nici un control. Gandeste-te insa la familie si copii si nu te lasa coplesita de tristete.

Raluca: Sa stii ca si bona si o prietena buna au avut tot cam pe acum si cu prietena chiar nu m-am vazut. Deci chiar e ceva dubios cu diareea asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, Camady :( Condoleante. presupun ca a fost cancer...

 

neatza tuturor.

 

Beatrice e mai bine, inca nu i-au disparut bubitele de tot dar sunt vizibil mai putine si mai pale.

 

la noi e caldura mare.

ieri am condus o ora jumate ca am fost la mare. f stresant pt mine, care conduc numai local ca mi-e frica pe autostrazi si drumuri mari. dar mi-a fost mila de sot ca a vrut si el sa bea bere pe caldurile astea, asa ca am condus eu la intors.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor!

M revenit din concediu, il declar cel mai naspa concediu ever!

Desi nu au fost intamplari sau situatii ingrozitoare, totusi vremea urata, cu ploi, vant, nori, fitele lui Inez, o raceala prinsa dinzbor tot de ea, niste arsuri pe picioare de care nu am scapat nici acum, au facut din acest concediu unul neplacut.

Sa detaliez: nu am avut nici macar o zi cu soare de dimi pana seara, una -doua se innora si incepea sa ploua, deci clar nu as putea sa traiesc in Anglia nici macar o zi, ca tare enervanta e vremea de acest fel. Apoi un vant di toate directiile condimenta si mai si dezorientarea meteorologica generala. Inez a stat numai in carucior pe plaja, imbracata si incaltata, a urlat din mom im care ajungeam pe plaja si pana plecam, tipa de.a dreptul de fiecare data cand batea vantul si isi acoperea fata cu mainile. Nici sa nu vada marea, nici sa nu auda de nisip, piscinuta, galetuse si greble. De prin a 3 a zi a inceput sa ii curga si nasul si deci sa nu mi doarma bine noaptea, nii ea nici noi. Sincer, biaia asteptam sa revin acasa. Pe minem.a prins nu stiu cum soarele acela inexistent pe picioare si m.am ales cu niste arusri, edeme, f urate, de care tot nu scap, ma dor groaznic, am picioarele umflate, vase de snage sparte. Cand am revenit de la mare Inez s.asi stricat lastomac, am reparat.o totusi destul de repede, insa de azi a reinceput sa ruseasca si sa vb ragusit. Iata.ne deci, facuti franjuri! :-(

 

Singura parte buna a fost intalnirea cu Lali, o frumoasa si o scumpa! Din pacate nici cu ea nu mi.a priitprea mult intalnirea, eram tot pe fuga, intre amenintari de furtuna, febrade Inez si vomitaturi de Indra. Am sunat.o si mesegiuit.o si pe Racheel, insa nu a avut placerea sa imi dea vreun raspuns.

Lali - inca un pupic de la noi! Muuuaaahh!

Camady - sa itit traisca baiatul! Sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii! Si din pacate condoleante! Te cred ca esti foarte trista! Iti trimit o mare imbratisare!

 

Nu mai stiu ce s.a mi scris, voi reveni.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...