Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CIRESELE de mai-iunie 2013 (1)


Recommended Posts

Fetele, eu pe fatza il dau cu solutie micelara de la Bioderma.

 

Al meu are asa ca niste punctulete albe pe fatza, un fel de cosuletze miiiici de tot ca niste varfuri de ac...din alea de grasime (asa le zic eu)....despre asta vorbiti voi cand ziceti "broboane de caldura"?!

 

Mihaela, ce sa zic?! Nu imi imaginez cum faci...:))

 

Noi la mare nu mergem anul asta. Dar la munte daaa...vreeeaaauuu...eventual undeva cu piscina :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 515
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Iris, eu am scapat inca de intrebari...adevarul e ca in parc seara am iesit cu sotul, care e saracul atat de concentrat pe fi-su ca are o figura de om raaau..si cred ca de aia nu se apropie nimeni de noi sa ne intrebe diverse:))))

Dar precis ajungem si noi la faza aia...o sa am niste raspunsuri pe cinste la indemana :))))

 

Doina,eu cred ca daca as fi avut cantar de bebei te-as fi intrecut la cantariri...:))))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uff da Helie :) eu nu cred ca este cazul de completare cel mai bine astepti sa vezi ce zice dr si noi ceream non stop la titi mai ales dupa amiza dar cand a incept si dimi si a stat de la 5 dimi la 12 la san am.inceput sa ma gandesc ...

 

asa si am mai uitat cred ca racesc :( ma.doar in gat ce stiti ca as putea lua? propolis c, paracetamol , oscilo? cam ce luam si in sarcina,nu?

 

pupam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lily, da..il cam doare buetixa pe bebs...doar ca nu plange..se screme si atat..dar cand se screme..s face atat de rosu de zici ca ii explodeaza ceva:) am luat si bonisan..sa vad ce tolereaza mai hine..poate il ajuta cu gazele astea. .

 

Hellie..si Andrei are niste puncticele mici sub piele doar pe nas..nu cred cabputem face ceva..rrec de la sine..vad ca la gat incepe sa imi faca niste brobonite..o sa dau cu ser..

 

Nasucul trebuie cumva curatat..fornaie noaptea raau..ziua e ok..nu stiu de ce diferenta asta..doar ser pun momentan. De multe ori nici nu stranuta dupa ce ii pun picaturile..:)

Legat de cantarit..eu am cantar acasa si cu greu ma abtin sa nu il pun zilnic..dar acum o sa-l pun mai des..asa mi-a si recomandat mf..dupa episoadele de ieri cu regurgitatii masive..

 

Si eu cred ca e mult mai simplu sa alaptezi..simai ieftinn :)) deci clar nu vad de unde atata critica py lp..

 

Cu kg..sunt ok..criulica..e bine sa aud si de la tine..ce a spus nutritionistul..oricum..ce am inteles e ca e normal si sanatos sa da jos maxim 500 gr/sapt cand alaptezi..asa ca.dureaza..:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puncticelele de pe nas trec, sunt hormonale. Ignorati-le :)

 

Printzachele meu a supt azi tzitzi la fiecare ora, e marait, nu vrea sa doarma in cos, bouncer. Doarme pe burta mea acum. Nu ma deranjeaza ca ma mai odihnesc si eu, ma uit la filme. Mai rau e ca se duce bateria la ipad :P

 

Ah si cu imbracatul unele sunt exagerate, la cat e de cald infofolesc bietii copii si apoi se vaita ca le racesc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...