Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CIRESELE de mai-iunie 2013 (1)


Recommended Posts

Neata fetelor..

 

Simcri..stai linistita. .sunt convinsa ca vede Andrei..

Deny..la multi ani si sa fiti fericiti toti trei! :*:*

Doina..imi pare rau pt coliceii lui Filip..sper sa va ajute biotics..

Ralu, mulțumesc..am intrebatbde administrare si mf-ul nostru si a zis ca pot sa ii dau si cand are crize..ca nu face rau..asa ca i-am dat mai putin de 10 dar ceva mai des..trebuie sa ma mobilizez noaptea sa ii dau..ca sa doarma bine..

 

A dormit destul de prost zmeul..nu a plans..dar a fost marait si normal ca noi nu l-am putut lasa asa..asa ca eu cu tztz si soțul cu ținutul pe picioare..nu legănat, pt ca nunii place..doar sa stea acolo ghemuit..asa ca el a reusit cat de cat sa doarma..noi nu prea:))

 

De dimineață am reusit sa ii dau picăturile asa ca doarme de 3 h continuu..de stiam mai dormeam si eu:))

 

Si al meu vrea tztz muult..ii si place sa se rasfete la san:) dar si mănâncă. .:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 515
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata,

 

Raluca, scuze ca ti-am dat vot negativ, am facut-o din greseala si nu il pot dezactiva:(

 

Noi am avut o noapte linistita, dupa o zi agitata..am adormit dupa baita de la 10 pana la 2 si dupa aceea pana la 6 cand aproape am trezit-o eu ca aveam sanii umflati si durerosi de la atata supt in timpul zilei. Copii astia isi programeaza ratiile de mancare din timp! Dupa aceea din nou somn pana la 8.30 si 11.30. M-am odihnit nu gluma!

 

Dar in timpul zilei vrem numai in brate si cat mai aproape de san, in caz ca ni se face foame sa nu ne deranjam sa plangem prea mult...

 

Apropo de muzica, Lilly ce fel de muzica mai stii in afara de cutiuta muzicala? Parca tu ai zis la un momentdat de niste recomandari :) As mai putea gasi si alte albume interesante? A mea asculta in masina rock, acasa "ratustele" si " vulpe tu mi-ai furat gasca" si din cand in cand muzica din star wars..Astept si alte recomandari de la voi..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mony, daca e frumos afara scoate-o, si eu am scos-o destul de devreme, atunci cand mi-a permis vremea. Doctorii asa iti recomanda, sa iesi cu copilul. Stii si tu unde si in ce conditi, fara aglomerari, fara alti copii, vreme buna...

.Noi in Bucuresti nu putem :(((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari si de prin ploiesti. :) Vreme naspa si aici. Nu ploua, dar e inchis si bate vantul, asa ca nu ma incumet sa ies. Astept sa vina pe la noi prietena mea cu fetita. V-am mai povestit de ea: e cea care n-a cumparat nimic pana n-a nascut. :) Ultima bomba pe care mi-a spus-o e ca ii face baie fetei (care are 4 luni jumate) cu caciula in cap. [fal] Al meu d'abia stie ce e aia caciula/fes.

 

La noi n-a mai mers infacolul pt colici/gaze. Acum ii dam espumisan si protectis. Dar mi se par apa de ploaie. Ii dam mai mult pt psihicul nostru. [:D]

 

Fetele care v-ati botezat puii, ati avut marturii? Mie imi plac astea :

 

http://www.fabricadeaccesorii.ro/product_info.php?cPath=29_30_53&products_id=629#.UdAdmssayK3

 

Avem botezul pe 14 iulie. Mai e un picut. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi ploua cu galeata...e urat tare afara...si racoare..

 

Dragul meu zmeu e cam marait..cat e treaz ar vrea doar in brate sau la tztz..iar de dormit nu doarme decat pe noi:) cred ca il ajuta cu burtica..se screme asa tare:( si se inroseste tot:(

 

Andreea, ff drăguțe mărturiile:) o sa ma inspir:)

 

Criu, e bine ca ati avut o noapte buna:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...