Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CIRESELE de mai-iunie 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 515
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vad ca merge asa ca trec la povestit.

 

Doina, oare somnul legat dr 2- 3 ore nu e normal? Si poate lipsa poftei de mancare are legatura cu disconfortul produs de operatiel.

 

Bifam inca o noape linistita ci acelasi tipar de trezire. Ma rog sa fie asa si le viitor! Dupa o sapt de mancat in cobtinuu parca s au mai ameliorat simptomele puseului, acum bagam somn.

 

Si am luat si noi in greutate, avem 4450 g la o luna cu pampers cu tot. O sa mergem la doctor sapt viitoare si vedem daca asa ne iese si pe alt cantar.

 

Eu ii dau la o masa sa manance la amandoi sanii, am vazut ca tie Ralu ti a zis medicul sa alternezi, eu observ ca ea mai vrea, iar celalalt san curge, asa ca i dau. Procedez gresit?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am reusit sa iau legatura cu dr ginecolog si mi-a spus sa stau linistita cu privire la inel, iar exercitiile fizice pot sa le incep dupa 2 luni.

Pentru mie varianta inel este foarte ok, numai ca intr-adevar nu se recomanda persoanelor care alapteaza, celor peste 35 ani si celor care fumeaza.

Vicky merci de raspuns.

Si Anda trece prin puseu de m-a zapacit de cap. Acum 2 zile a mancat 190 ml in conditiile in care la varsta ei ar trebui sa pape 130 ml, apoi a avut mese de 100, 130 sau 160 ml si asta la intervale mai mici de 3 ore.

M-am linistit psihic deocamdata, baby Anda doarme, asa ca ma apuc de treaba un pic chiar daca mor de somn.

 

va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criu, da, cred ca este normal dar el nu dormea asa - asta ma ingrijoreaza, ca nu era normal pt el. Ca si la Matei - cand e prea linistit sigur e bolnav. Eu i-am dat si biotics de 2zile si poate si-a facut efectul dar dr zice ca nu. Acum sa vedem... Felicitari pt kg!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...