Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fibrom uterin (33)


Recommended Posts

Iubirea mica! Ce frumos si grasun e!  Imi vine sa-l mananc... [pup] Cred ca sunteti topiti dupa el. Tati ce zice, si-a intrat in rol?

vio, prietena mea zice ca perioadele astea cand bebelusul nu se dezlipeste de san sunt puseuri de crestere, si ca nu dureaza mult. Cica se repeta pe la 2-3 luni, la 6, la 9... La fel spunea ca umbla si ea cu maimutica atarnata de tate. [:D]

 

olimp, ce mai face Ilincuta? [pup]

 

Sherry, merci de urare, dar inca n-am cu cine bebeli... sper ca sotul sa ajunga acasa duminica viitoare si sa ne apucam de treaba. Tu cum te mai simti? [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ilinca e mai bine , inca tuseste dar luam expectorant si sirop de tuse , muculeti nu pre mai are sper sa scapam..

 

vio da , floren are dreptate bebeii au pusee de crestere dar atunci mananca des , stau mult la san dar sug nu doar toncane fara sa traga..aasculta-l daca si inghite , se aude si daca inghide de fiecare data can e la san inseamna ca suge si posibil sa fie puseu . sunt mai multe pusee..

 

pt tine floren

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere Floren! Las' ca vine sotul si va puneti pe treaba!

Olimp, ce scumpica e Ilinca!

Vio, bafta cu alaptatul!
Eu sunt bine, am facut niste analize printre care si testul de toleranta la glucoza, ma simt cam infrigurata si astept sa se mai incalzeasca. In rest ma tin bine, cu kg stau momentan foarte bine in sensul ca am pus 2.7 kg. Fata de acum 1 saptamana nu am mai pus nimic... Astept raspunsul la toate analizele, iar peste inca o saptamana merg la doctor, sa vad ce o mai zice.

Sa va arat o poza cu burtica de la 22 saptamani:

post-127760-0-42864100-1391419075_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sherry, arati foarte bine la 22 saptamani. Ce burtica frumusica!  [flo2]

Sper sa primesti rezultate excelente la analize si sa ne spui si noua.

Si la noi e frig... de cateva zile tremur in casa chiar daca ma imbrac mai gros ca de obicei. Dar lasa ca trece ea si iarna asta...

 V-ati gandit la nume pentru bebe? Un pupic pentru burtica... [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multu! O sa mai pun poze, ne pozam cam in fiecare dimineata, dar in sutien si chiloti [:-)))] . Trebuie sa fac si poze decente :P. Sotul meu zicea de dinainte sa-l facem ca la baietel vrea numele Andrei. Am tot cautat alt nume dar nu picam de acord pt niciunul :)) Asa ca momentan este Andrei si posibil ca asa o sa si ramana.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Floren, multumesc! Mihaita te pupa si el.  [pup]

Si mie mi se pare frumusel, dar e copilul meu si nu pot fi obiectiva. [:)]

Cand il verific daca doarme ma minunez ce am putut sa facem. A fost greu dar a meritat. Chiar ca as mai vrea sa mai fac un copil, dar o sa fie si mai greu, suntem singuri si abia ne descurcam cu unul. Sora mea are grija de nepot caruia i-au apaurut primii dintisori. Cumnatul meu pleaca in Olanda la munca(unde e si fratele meu de cateva luni). Cel mai bine ar fi sa o invit sa stea la mine. Inca nu am vorbit cu sotul.

Sotul si-a luat in primire rolul de tata superprotector. Ma asteptam la asta. 

E destul de caraghios cand tine copilul in brate, parca tine oua.

Cred ca e si stresat, manaca mult si s-a ingrasat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...