Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fibrom uterin (33)


Recommended Posts

sherry eu zic ca vigantolul este ok..dar de Ca eu nu i-am dat ilincai nimic suplimentar , vreau sa zic ca dupa 6 luni am stopat si viogantolul , acum iesim la soare si vreau sa spun ca este in grafic cu frontanela..

 

espumisan i-am dat inainte de fiecare alptare cate 10 ml..dar vreau sa spun ca cu ele sau fara ele tot asa facea pitica asa ca am renuntat , i-am dat in schimb Protectis - e scumput dar e tare bun , are bacterii benefice pt matucele lor si ajuta la formarea florei deci colici redusi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Doamne, de cat timp n-am mai intrat!!! Rusine sa-mi fie!

 

Sherry, felicitari mamico! [flo2] [flo] [floare3]  [pup] [pup] [pup]  Cum esti? Ti-ai revenit repede dupa nastere?

Andrei, bine ai venit voinicule!!!   [deziuata] [deziuata] [deziuata]   Sa te faci mare si sa fii mandria parintilor tai!  [pup] [pup] [pup]

 

Mihaita, Ilincuta, mi-e tare dor sa va mai vad... [pup] [pup] Ce mai faceti? Ati inceput deja sa va certati cu mami?  

Ilincuta, vad ca mai e putin si implinesti un an... Iti spun de acum : La multi ani, printesa frumoasa!!! Sa fii sanatoasa, sa te faci mare si fiecare zi sa-ti fie un nou prilej de bucurie! [pup]

 

Olimp, Vio, ce mai faceti fetelor? Ati inceput sa lucrati la proiectul "bebe 2"? [:D]

 

Eu nu am noutati. Pe la noi nu a trecut inca nicio barza, iar in viitorul apropiat nici nu va mai avea ocazia (chiar de ar vrea) pentru ca peste putin timp va pleca sotul din nou in voiaj pentru 4 luni. Asta este... luam si noi lucrurile asa cum vin.

 

Va pup si va imbratisez cu drag si astept in continuare  vesti bune de la voi. [pup] [pup] [pup]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

floren [flo2] [flo2] [flo2] ..multumim..asa este inca putin si bifam un anisor de bucurie in viata noastra....

 

e mare deja se cearta cu mine [:-)))] [:-)))] [:-)))] mai ales cand nu o las asa face ce vrea ea ...si evident este ceva boacana ce vrea sa faca...inca nu umbla singurica e comoda nu are curaj inca sa se desprinda...cand va dorii o va face..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Noi suntem bine, crestem.

Sherry, cred ca medicamentele anticolici sunt cam apa de ploaie. Eu am folosit ceai anticolici si cred ca a ajutat putin plus dieta anticolici. Pentru fontanela soarele ajuta.

Olimp, sper ca va priit vacanta. Noi inca nu ne-am facut planuri.

Floren, pe unde ai umblat?Ati facut analize?

Atasez o poza cu Mihaita care vrea sa evadeze din scaun.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, ce mari v-ati facut!!!

 

Ilincuta, frumusete mica, mai ai putin si mergi singura in picioruse... Vor vedea ei, mami si tati, atunci cum o sa-i alergi peste tot. [pup]

Mihaita, nazdravanule, ce ochisori frumosi ai...! cred ca mami si tati se topesc de drag cand ii privesti. [pup]

 

Va multumesc mult, fetelor, pentru fotografii! Mi-ati incalzit sufletul cu dragalasenia puiutilor vostri.

 

Eu nu am fost plecata nicaieri, doar ca am fost foarte ocupata. Analize n-am prea facut, desi imi propusesem, pentru ca nu am mai avut timp sa ne ocupam si de noi. Au tot intervenit probleme in ultima vreme ( cu tata, soacra, fetita sotului) si a trebuit sa schimbam ordinea prioritatilor. Acum urmeaza din nou o pauza de 3-4 luni pentru ca sotul pleaca incurand in voiaj dar imediat ce se intoarce am decis sa mergem impreuna la doctor si sa facem toate analizele necesare. Intre timp urmeaza sa mai fac eu o ecografie sa vad cum se mai prezinta fibroamele mele, poate chiar luna viitoare.

 

Fetelor, mi-e tare drag de voi si ma bucur tare mult cand citesc ca sunteti bine.

Va imbratisez cu tot sufletul si va doresc sa aveti o vara minunata! [pup] [pup] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...