Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Targoviste (16)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata,

 

Miha felicitari ca ai reusit sa faci capitol nou pe noua platform. Pe mine ma enerveaza la culme ca nu ma lasa sa ma loghez si sa ramana tot pe pagina de forum....

 

In fine...eu te gelozesc tare rau de tot pentru ca te duci acasa. Acum ca oferta pentru casa mi-a fost acceptata nici o sansa sa ajung pana la sfarsitul lui septembrie.

 

In rest toate bune in afara de o furere de cap groaznica ieri.

 

Va pupic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Nimeni pe aici....Vacanta deh...

 

Eu ce sa va spu - in UK este o caldura de nu se poate. Am avut ieri 30 de grade afara!!! Eu am facut baby seating pentru o prietena pe timpul weekendului. Am mers cu masina ei si parca aveam o tarla de morcovi undeva ca nu mai condusesem din decembrie si in Anglia din 2010...

 

Va pupic si o zis super la toate fetele si puii din dotare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna fetelor,

 

Tot nimeni pe aici...

 

Am revenit si eu dupa lupte grele cu audit, dupa o saptamana in Germania... La noi este bine acum ca si temperature. Saptamana trecuta a fost crima si pedeapsa cele 30 si ceva de grade de afara....

 

Cu casa stau bine - avanseaza incet, incet.

 

In rest fac planuri pentru sfarsitul lui Septembrie.

 

Va pupic si o zi super sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Flori cum a fost la medic?

 

In septembrie vin eu acasa pe 27 pentru 2 saptamani. Pe 2 este ziua lui Roxy. Poate ne vedem la o cafeluta.

 

In rest eu ce sa va zic: service ca la nebuni, cu casa ca la spitalul 9 iar viata privata la 0 ca deh eu nu am familie aici deci pot sa lucrez....

 

Afara si vremea s-a schimbat si ne ploua iar de nu se poate...

 

Va pupic si o zi super sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Vestile sunt bune....pe moment. Avem tratament de urmat luna asta si revenim la control pe 2 septembrie. Am mai cerut parearea unui dr pentru ca primul s-a aruncat direct la interventie chirurgicala fara sa incercam un tratament. Diagnosticul a fost confirmat de al doilea dr (hipoacuzie medie bilaterala - 40-50% auz afectat), dar el ne-a recomandat un tratament. Daca nu se vede o imbunatatire a situatiei dupa o luna de tratament, recurgem la interventie chirurgicala. Eu sper sa se vada.

 

Cristina, cu siguranta ne vedem.  [:)]

 

Pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Flori sper sa se resolve cu tratament. Ce a facut sa apara problema cu urechiusile? Era o problema mai veche sau e ceva inceput de la o raceala?

 

Si eu sper sa ne vedem.

 

In rest eu ce sa va spu: acelasi program sala, service, acasa. Maine plec in Irlanda pentru o saptamana.

 

Va pupic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, problema a aparut din cauza unor otite seroase repetate. Otitele astea nu sunt dureroase si nu provoaca temperatura...deci nu aveam de unde sa stiu ca le are. Tot ce se intampla e o complicatie/consecinta a malformatiei lui congenitale. Din pacate, problema e destul de veche. Noi am depistat-o in urma unui control de rutina. De asta nici nu stiu daca tratamentul va functiona. Dar, totusi sper. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna dimineata fetelor....s-a vrut sa fie de dimineata dar am ajuns la pranz si tot n-am terminat de scris.

 

Inapoi din Irlanda unde am impletit utilul cu placutul. Acum la intoarcere din nou la bataile de cap cotidiene: service, casa....

 

La mine vremea ne-a raspfatat si deci nu am simtit asa de mult lipsa verii de acasa anul asta. Eu numar zilele pana pe 27 septembrie. Azi ii trimit lui Roxy invitatiile pentru ziua ei ca trebuia sa trimit oricum niste doculmente pentru sot.

 

Flori sper sa va faceti bine si sa nu ramana cu sechele.

 

Va pupic si un weekend superb.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...