Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Targoviste (16)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata,

 

Flori ce ma bucur sa aud ac este mai bine. Sper sa se resolve complet. Ma rog la DD sa iasa bine.

 

Eu nu am prea multe de raportat decat ca in weekend am inlocuit saceagul si burlanele la casa asa ca iar era o mizerie la mine de nu se poate. Inca mai am de sters geamurile la parter pe afara...Asata este.

 

Va pupic si o zi super sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna fetelor,

 

Vad ca nimeni nu mai zice nimic asa ca am zis sa scrieu eu cateva vorbe.

 

Eu sunt bine dar mi-am ars mainile cu zahar caramelizat si unul din degete s-a infectat si acum am venit de la medic...

 

In rest cu nebuniea mea: cu casa, cu serviciul.

 

Saptamana viitoare am o conferinta pe care o organizez si sunt cu fundul in mult prea multe luntre dar heiho asta este viata excitanta.

 

Va pupic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare,

 

Va multumesc mult pentru urari si va rog sa ma iertati pentru intarziatele multumiri...Noi suntem intr-o minivacanta...un weekend prelungit si e mai super...Am reusit sa facem curatenia de Craciun si am crutat curcanii...ne-am luptat cu caloriile...Suntem intr-o dispozitie super buna ca se apropie sarbatorile...Copiii deja ma bat la cap sa luam bradut :)...Bricolam diverse chestii pentru decoratiuni...Am reusit sa ii dam si o mana de ajutor mosului cu "reducerile de vinerea neagra"...a scapat de griji!

 

Cristina imi pare rau sa aud vesti asa triste...E crunt...Asta e viata! Din pacate mergem inainte...Si noi am fost socati atunci cand a fost omorat vecinul nostru la cativa metri de casa, in cateva secunde...:(

 

Sper sa mai am timp sa mai intru si eu pe aici anul asta! Sa aveti un Sf Andrei minunat si o zi de 1 Decembrie super! Noi pe 7 mergem la concert cu Pavel Stratan. Iar pe 14 la Nutcracker! :)...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri


Buna fetelor,


 


Sa spun cu intarziere la multi ani tuturor Andreelor si Andreilor pe care ii avem pe acasa. Eu posed una bucata fetita cu acest nume asa ca dau de baut.


 


In rest eu nu am decat de raportat ca saptamana trecuta a fost vai si amar de mine. O saptamana asa cum nu am mai avut de mult dar heiho is over intr-un fel...


 


Acum am inceput o alta saptamana cu alte nebunii.


 


In rest  - numar zilele pana ajung acasa la broscutele mele.


 


Miha ma bucur tare ca va merge bine si ca va bucurati unii de altii in asa un mod placut.


 


Va pupic si o zi super sa aveti.


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna fetelor,

 

Ce mai faceti voi? Care cu brazii, cu cadourile, cu porcul...

 

Eu in doua zile plec acasa si abia astept. Numar orele daca ma credeti. Am avut o perioada foarte grea si odihna nu va veni ea prea multa nici acasa dar macar voi fi cu broscutele mele.

 

In rest nimic de raportat. Aceeasi viata nebuna.

 

Va pupic si daca nu ne mai auzim anul asta Sarbatori fericite.

 

 

Pup.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...