Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Minuni de Noiembrie-Decembrie 2012 #13#


Recommended Posts

  • Răspunsuri 557
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello, fete dragi!

Noi suntem bine, toate bune si frumoase   [flo2]

Vad ca vorbiti despre mancare, noi continuam cu borcanase de la dm si fructe de la hotel, ne place muult pepenele. Contrar asteptarilor, Luci se poarta frumos in public, rade cu toate gingiile la toata lumea, vorbeste, mananca la masa, sta cuminte in mei tai, noaptea doarme pe rupte, mai ales acum, cand e suprastimulat, totul e nou, alta lume decat acasa, mai multe piscine...  [:)]

Azi i-am facut cunostiinta cu marea si cu piscina, cu cea de pe urma pana la genunchi, la mare l-a speriat un val si nu i-a placut. Maine ne distram la piscina.

Mai tineti minte cand va povesteam cu cata grija am citit milioane de etichete si i-am luat 2 creme de plaja? Ei bine, sunt acasa, impreuna cu baveticile, jucariile si sepcutele de soare. Noroc ca mai aveam jucarii in geanta, pentru drum, am cumparat din nou crema pt soare (una bulgareasca, e f misto, intra repejor in piele, miroase frumos, e cu spf 50) si o sepcuta-baticut.

Pana acum l-am tinut afara mai mult in mei tai, pt ca a batut vantul destul de tare. Sa vedem maine cum e.

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...