Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Minuni de Noiembrie-Decembrie 2012 #13#


Recommended Posts

Hello fetele!!!

O sa mai vb cu Bubu despre intalnire, offf, nu stiu cum sa facem, Nicholas e la fel, nu stiu daca poate face fata, e tare suparat in continuare.

Va anunt degraba daca este luni sau marti si exact unde.

Si noi tot cu cantec schimbam scutecelul si la baita e la fel. Incearca sa se ridice mama-mama, baita la cap e imposibil de facut, ii dau numai cu apa asa. Oricum nu e musai sa-i spalam cu geluri de dus, doar cu apa e suficient, deci nu ma stresez.

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 557
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bine ati venit in lumea mea... Ema face baie in picioare de pe la 4 luni. Tummy tub i-a ramas mic, asa ca am cumparat o cutie de depozitare de plastic cu peretii inalti si acolo o spal :)) cand si cand mai sta si in fund, dar rar.

De schimbat o schimb tot in fund, cu maraielile de rigoare. Prefer tricourile/rochitele care se inchid la spate. Pantaloni oricum nu-i mai dau de cand cu scutecele textile care sunt asa frumoase de-ti vine sa le mananci.

La schimbat de scutec sta, dar doar pe pat. Pe masa de infasat doar taica-su mai are curaj s-o puna.

Din pacate eu n-am cum sa vin la intalnire pt ca momentan nu mai am masina... Si de eo aici, de la tara de unde stam noi n-am cu ce junge. Taxi nu e o varianta pana in dr taberei.. cred ca ma costa 100 de lei dus intors. Dar casa de piatra BUBU!!!

 

va multumesc pentru urari dragi mamici... A fost o zi asa frumoasa... Mi-a facut si Ema un cadou... S-a uitat la mine si a zis "mam"... Imi place sa cred ca era cu directie [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Onutz daca e marti o sa il pun pe sot sa isi ia liber sa vedem daca poate.Daca nu, nu am cu ce sa ajung din pacate.Oricum voi puneti va de acord si o sa vad daca am posibilitatea sa ajung.

 

Azi pe Stefanut l a luat cineva in brate si el intindea mainile spre mine sa il iau,se agata de mine.Of mititelul meu a crescut,e baiat mare.

Ne mai dau doi dintisori sus si e tare necajit,Sper sa doarma bine la noapte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neaaataaaa fete si bebelusi  [flo2]

Am mai vorbit cu Bubu, am hotarat sa decalam intalneala cu o saptamana, deci ramane pe luni 29 sau marti 30. Nicholas e aproape la fel, dat peste cap, mananca si doarme f f putin si plange f f mult, va dati seama ce-i in sufletul lui Bubu si al d-lui Bubu...

Angelique, esti o scumpa, sper din tot sufletul sa puteti veni si voi  [flo2]

Cellena, poate te cuplezi cu cineva din zona?  [flo2]

Mena, am vazut scaunul de baie pe fb si ma gandesc daca ne-ar folosi si noua  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of mititelul de Nicholas,sper sa isi revina si sa pape.Va las sa va hotarati sa fiti sigure de ziua intalnirii si apoi vad cum fac sa si ia sotul un liber daca s o putea.Sper sa vin si eu,tare mult mi as dori.

 

Dupa 3 luni in care Stefanut adormea pana in 23 azi noapte s a culcat la 2.E tare marait,plange din orice.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...