Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Minuni de Noiembrie-Decembrie 2012 #13#


Recommended Posts

[flo2] Bioana, Dana, putem sa facem un club [:)] ,ca si Nicholas e fan mango. [:)]

O perioada a vrut numai numai numaidin cel rosu, acum il papa multumit si pe ala portocaliu si mai e unul, verde (nu ca e necopt, asa e el:), inca nu am incercat.

Bioana-si Nicholas a papat ieri conopida, I-a placut.

Sa aveti un weekend minunat cu Irinuca cea scumpa! [flo2]

 

Astept si eu reteta de iaurt facut in casa, suna tentant si "de facut"

 

Onuuutz, acum am vazut ca sunteti home! [:)]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  

Welcome back! pup! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 557
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ralu,ma faci sa ma felicit ca mi-am trimis acasa, deja,150 de pampersi, ca sa fiu sigura ca nu va trebui sa cumpar de acolo.Si mai iau si in bagaje doua pachete de vreo 30 de bucati, ca daca raman, am eu o idee la cine au sa ajunga.

Noua nu ni s-a intamplat decat o singura data sa iasa pipi, cand era mic mic si am luat altceva decat Pampers, ca eram pe fuga...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pt iaurt am 2 retete:

2 cani de lapte pus la fiert si apoi racit putin (sa ramana caldut). In el pun o lingura de iaurt, il acopar si il las cam 72 de ore la temperatura camerei

Sau

Cantitati egale de lapte cald si lapte rece amestecate si lasate la temperatura camerei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ieri i-am dat si mult temutul albus... si a fost ok, n-a avut nicio reactie de la el. I-am facut chifltelute cu legume si curcan la cuptor si i le-am dat cu rosie. A fost o nebunie, i-au placut mult. Mai am de incercat nucile si alunele si am bifat toate alimentele cu potential alergen.

Ma declar foarte multumita ca madam mananca de toate (mai putin usturoi, dar o inteleg... pana acum cativa ani si eu il refuzam in toate formele lui [:D])

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Onutz HELP...stiu ca tu te ai documentat in legatura cu lotiunile de plaja pt bebe. Eu nu mai am timp sa stau in magazin sa citesc etichetele...te rog mult sfatuieste-ma ce sa iau, tu ce ai ales? Merg pe mana ta

 

Sa va mai zic ca eu n-am costum de baie, slapi...da mie imi vine sa rad non stop...ce-i drept imi plac surprizele astea facute de sot, a mai facut el si inainte, am plecat de la serviciu direct in co fara sa stiu, a facut el bagaje tot, vorbit cu seful sa ma invoiasca 2 zile, dar acum parca e prea in graba mai ales ca tre sa ma asigur ca pt bebe voi avea de toate.

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iri, draga mea, de la DM, marca Alverde  [flo2]

Ia hainute pt bebe si ceva mai grosut pt vant rece, sosetute, sepcute de soare, scutecele,  servetele umede daca folosesti, jucarii, mancarica, apa plata, servetele uscate si ce folosesti pt baita: gel de dus, prosopel, crema/ser fiziologic, apa termala etc. Oricum, daca uiti ceva gasesti de unde sa cumperi. Eu i-am luat si unghiera  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...