Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani piersicute de iulie august ( 41 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 400
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata !

 

lorena : eu stiu ca il primeste si daca nu are toate vaccinurile, aveam noi o discutie pe grupul Sofiei si asa ziceau fetele, ca nu au voie sa il refuze . 

Misto program ai noaptea, mai poti ???

 

Oli : punei pe jar, nu te lasa. Iti tin pumnii !!!

 

Ma enerveaza la maxim reclama de la nicea baby !!!! Ma incurca aproape la fiecare pas !!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Lore, multumim de cafeluta. Greu program ai. Rezista ca se va incheia si saltul asta.

La multi ani Petru. Poate anaoi de citeste.

Oli, bafta cu job-ul.

Si pe mine ma incurca reclama aia. Oare nu se poate dezactiva de pe undeva?

Am inteles mai fetelor, nu e loc in butoi. Stau pe margine deocamdata. Nu ma pot hotari daca sa revin la munca la un an sau nu. Eu oricum o am pe tanti ca lucrez de acasa, dar sotul zice ca sa stau totusi si eu acasa. Nu ma inteleg cu el nici cum ca nu stiu de fapt ce vrea. Eu stau acasa, dar lucrez, deci fata e tot mai mult cu tanti. Pe masura ce creste se prinde ca sunt si eu in casa si vine tot la mine. Nu ma lasa inima sa nu ma joc cu ea daca vine si uite asa nici nu lucrez, nici cu fata nu stau. Plus ca mai am si dileme de parinte dus cu pluta ca ma intreb cu va invata asta mica sa pape hrana normala, sa bea apa etc, daca plec eu la lucru. Sunt clar dusa....

Va pup. Ma puc de lucru. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi fetili...

 

Anto ma bucur ca ti a priit duminica.

 

Lorena mersi de cafeluta.s a racit pana m am trezit EU dar am reincalzito si a fost la fel de Buna.

 

 

Oli succes sa reusesti sa le Dai peste nas.

 

muraturica ia departeazate si tu de butoi.nu mai Sta aproape de el sa nu pici.nu te mai stresa cu mancarica.toate la timpul lor.fiecare copil are ritmul Lui.cu serviciul nu prea stiu ce sa te sfatuiesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor !  [flo2]

 

Muraturica , stai pe margine , sa nu cazi :) Cea mica o sa invete sa faca totul la momentul potrivit  [:)]

Noi suntem bine , multumim pentru urari  [flo2]  Noaptea doarme bine , partea proasta este ca a inceput sa doarma cu noi , eu de cand l-am nascut l-am culcat in patut , dar are un somn agitat acum , se foaieste mult si la un moment dat ajunge de-a curmezisul patutului si ii scapa picioarele printre zabrele , se trezeste plangand si uite asa dormim toti 3 , ceea ce eu nu sunt de acord ... dar nu pot sa-l fac sa nu se mai foiasca atat de mult  [:-)))]  Patutul cred ca-l vom demonta , ca sta de fantezie ,am numai jucarii in el , ocupa locul degeaba , dupa ce ca nu prea am spatiul mare  [batcap]  Nici ziua numai doarme in el , il pun si in maxim 1 h se trezeste , in patul mare doarme si 3, 4 h  [alcool]  Asa somn agitat au si copiii vostrii ? Atat se rasuceste , parca are spini patutul  [:)]

Nu face nimic nou  [:-)))]  , exerseaza ce stie deja , pune capace la tot ce gaseste , biberon , spray si tot ce are capac . Mai nou se joaca cu masinutele tare frumos , gata cu jucariile tip zornaitoate sau ce tine de cele bebelicesti , ce mai ... am baiat mare  . Impinge la niste masinute , le da cu spatele si dupa aceea le da drumul si pleca singure , este ft incantat ca-i reuseste . Sa-l apauzi toata ziua , i-a o fatza de increzut , de mandru si se uita in oglinda si vrea sa-l aplauzi si aplauda si el cu tine ( nu trebuie sa fie neaparat ceva interesant ) dar tu trebuie sa-l aplauzi  [:-)))]  Facem la olita in continuare si bineinteles ca dupa ce termina neuitam in olita si aplaudam  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] 

De mancat , mananca bine acum , ieri i-am dat si eu bors de peste , i-a placut ...in ideea in care i-am mai facut peste si sub alte variante si nici nu s-a apropiat de el . Trebuie sa-i fac si eu programare la doctor pentru vaccin si la cardiologie sa vedem daca s-a rezolvat cu  suflul  sistolic , aaaa ... si vreau sa-i fac un test de alergie pt laptele de vaca , sa vad cum sta , ca poate din iarna il trec si eu pe lapte de vaca . 

 

Lorena , rezista eroic ... si eu te inteleg ca si al meu copil este ft solicitant . 

 

Va pup !!!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragelor,

 

Lore, te capiaza Onuta ca pe mine Maya. Macar la mine e mai simplu cu alaptatul. Sper ca a fost doar o exceptie noaptea voastra.

 

Muraturica, eu daca as avea posibilitatea as munci de acasa, ca sa fiu langa pitica. In practica probabil as ajunge ca tine: cu ea calare pe mine si munca ioc!

 

Haha, Gabi! Am ras la fazele cu aplaudatul! Si cu olita mai ales! Pupam piersicuta chelioasa!

 

Si Maya se foieste toata noaptea. Doarme cu mine ca toti 3 nu avem loc. patutul e plin de cutii, jucarii, haine... se pune praful pe el. De 2 ori a vrut sotul sa-l demonteze, dar nu l-am lasat. De ce, nu stiu! Ca singura nu se pune in patut si nici eu nu o pun :)))

 

Merci de incurajari dragelor. Maine ma duc peste ei sa le prezint conditiile mele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va mai dau si eu o cafea, pe la pranz, ca-s capie. Ieri, am revenit de la mare . Nectarel m-a terminat. Tare greu fara soacra, dar ne-am descurcat. A stat numai in nisip, a plecat in patru labe in recunoastere pe la alte sezlonguri, a mancat foarte bine. Am fost la Burloi si mi-a zis ca s-ar parea ca are alergie la ochi si ne-a dat picaturi, dar mai merg si la alti doctori.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...