Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani piersicute de iulie august ( 41 )


Recommended Posts

Fleur, m-ai impresionat prim mesajul pt Ada! Esti o fata speciala!

Distractie placuta la balaceala! Sa te relaxezi si tu ca meriti!

Imi pare rau ca va imbolnaviti asa des...ma gandesc cu groaza la momentul introducerii Onutei in colectivitate! Deja am inceput sa ma interesez de gradi.....alta solutie nu am cu toate ca as fi vrut de la 3 ani la gradi! Dar, poate e mai bine asa....fetelor care stati in Militari, voi ce gradinite ati frecventat cu puii mai mari si pt piersicute ce intentii aveti in acest sens?

 

Ile, nu prea am cum sa scap de nunta......e la verisoara mea primara! Nu e permis refuzul.......

 

Gabi, multa sanatate lui Andreiutu! Si tie sa-ti de-a multa putere sa'l ajuti pe Andrei!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 400
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi astazi am avut o zi ciutata si frumoasa! Onuta e o simpatica, a fost destul de cumintica.... dar nu a dormit decat o ora peste zi, asa ca la ora 18, 40 a cazut lata....si s-a mai trezit la 10........am crezut ca se mai culca la sfantul asteapta, dar la 12 a tras pe dreapta! Acum va mai scriu o vorbe si ma culc si eu ca imi e un somncu toata cioco pe care am mancat'o....

 

Ile, dar multe stie sa faca Bambina! Bravo! Noi cu avem atatea achizitii..

 

Ile, multumim pt matza! Nb!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, nu a dat nimeni cafea azi? Nu se poate! Va dau eu un capucino, la ora asta, ca e mai slab! Sau o bere cu lamaie!

 

Noi am fost in Afi, la cumparaturi! Am luat pt nepotica de 3 sapt, maine ajungem in vizita! Si pt Onuta ca nu se putea!

 

Dupa atata shopingareala, Onuta a cazut lata, sper sa doarma! Ma bag si eu....weekend placut!

 

Fleur, balaceala maxima!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna !

 

Ada : Nectarel este un invingator si asta este tot ce conteaza pana la urma  [flo2] , trecutul e trecut, conteaza viitorul  [:)]  .

 

Sper ca Andreiutul Laurei sa fie mai bine, saracutul de el.

 

Si pitica mea are febra de alaltaieri noapte, are si o mica afta pe limba si se vad si doua puncte albe pe gingie .... e tare maraita !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Sanatate multa Andrei, ne-am gandit si noi la tine.

 

Astazi am sarbatorit si noi, a fost f bine. 12 pers, familie si prieteni, la terasa. Tortul a fost f bun, dar l-a luat pe nepregatite pe Vlad, mai exact l-am intrerupt din joaca cu ceva ce primise, asa ca nu a fost f atent, era confuz, unde ii disparuse jucaria...

 

Asa a fost astazi imbracat, el, piticutul cu tricou de 6 luni :) (stiu ca nici macar nu e diferenta mare intre marimi, dar na, scrie 6 luni :) ).

post-17366-0-77554600-1373741728_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Fetelor,eu si ecoul ce suntem pe aici..

 

Astazi am fost si noi in parc cu piersicuta Antonica,o dulce si o cuminte.Am prons o temperatura numai buna de plimbare in parc cu catel si copil,racoare si un pic de vant.

 

La intoarcerea acasa am gatit o salata de vinete marocana si o prajitura de visine.Azi am umplut si primul bors abia astept sa se acreasca sa-mi pun la frigider si sa-l beau asa rece [pofticios]

 

Drusu,sa-ti traiasca nepoteii toti,sa fie sanatosi si norocosi [s]  [s]

La multi ani si lui Stefan de niccostea!

 

Ana,sa va fie de bine petrecerea,un dulce  piersicuta Vladi [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...