Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani piersicute de iulie august ( 41 )


Recommended Posts

Buna dimineata

 

Cafea, ceai, cine ce doreste... [cit]

 

Grea e meseria de turist:))

Azi stam acasa, copiii sunt franti dupa 6 zile de plimbari, azi sa definitivez ci motul ce mai trebuie

 

In Mamaia tantari la greu pe plaja, ca si pe plaja din Constanta si Navodari

 

In satul de vacanta totul ieftin, si mancare si bautura, dar la fel de mizerie si inghesuiala

 

Pe la Flora pe promenada se filma ceva, era super aranjata terasa Crema, noi ne-am delectat cu un numar de magie:)))

 

Apa rece in continuare, sper in august sa fie curenti marini mai prietenosi.In ultimii ani august a fost cel mai bine la plaja

 

Va pooop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 400
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumim Ile de cafea. Sa- ti traiasca Bambinuta si sa fie sanatoasa. Anto multumesc de gandurile bune si sanatate nepotelului iar tie sa-ti treaca repede raceala. Ali, sper sa nu fie nicio problema. Muraturica, sanatate Aurorei. E tare greu greu cand sunt bolmaviori. Fleur, nasol moment cu stergatoarele. Noi suntem bine. Azi e si ziua Doamnei mele. Il sarbatorim maine cu catel si purcel si avem vreo 40 de invitati. Sper sa tina vremea cu noi, ca o facem la curte cu gratar si piscina. Nectarel e nervos tare. O bate pe soacra-mea cand nu-i da ce vrea el. O trage de par si da cu palmele. Urla daca ii iei o jucarie sau le arunca cu mare ura. Sper sa fie doar o faza si nu manifestari de mare rasfatat. Tudor e bine. I-a trecut gatul. Mai sta o saptamana si apoi va pleca la ai mei la Tirgu Jiu, ca mai trebuie sa si invete. A trandavit destul. Eu, toata ziua la birou dau din gura non stop cu fiecare om in parte, incat ajung epuizata acasa.cam atat despre noi. Va urez o zi buna tuturor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,

 

La multi ani sarbatoritilor de azi, mai mici si mai mari. Dar si celor care au implinit 1 anisor zilele astea.

 

Eu tot fara timp... Mai ales acum de cand zgamboi nu mai suporta sa fie tinut de manute... Traiasca hamul ! Alerg dupa el prin parc de-mi ies ochii... Merge singurel fara probleme, mai exact alearga, dar inca se mai dezechilibreaza. Ma distra aseara ca el afara cand cade nu pune mainile in fata ca se murdareste pe maini. Daca a atins putin nisipul se uita la mana de parca are... cine stie ce...

 

Fug la munca, pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,

 

La multi ani sarbatoritilor de azi, mai mici si mai mari. Dar si celor care au implinit 1 anisor zilele astea.

 

Eu tot fara timp... Mai ales acum de cand zgamboi nu mai suporta sa fie tinut de manute... Traiasca hamul ! Alerg dupa el prin parc de-mi ies ochii... Merge singurel fara probleme, mai exact alearga, dar inca se mai dezechilibreaza. Ma distra aseara ca el afara cand cade nu pune mainile in fata ca se murdareste pe maini. Daca a atins putin nisipul se uita la mana de parca are... cine stie ce...

 

Fug la munca, pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, k sa continuam trendul...vesti proaste de la doctor :(( a mai aparut inca un chist, cel vechi s-a marit iar...minunat! Concluzia: dk nu vreau bb2 curand ma baga pe AC fara pauza k sa-mi opreasca CM (nu ma încântă deloc, iar risc de nspe kg in plus, extra celulita, diverse stari etc). Sfatul dr a fost sa nu mai stau prea mult pe ganduri dk vreu bb2 k nu se stie cum evolueaza boala la cat e de agresiva si ce complicatii mai pot aparea...deci nemaipomenit! Am plecat plangand, direct in butoi am aterizat :(

 

Off ... imi pare tare rau! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noua placere a piticei este sa mearga in gradina cu bunica-su si sa-si culeaga cate o para sau cate un mar din copac si sa-l rontaie cu toate ca sunt inca verzi si acre, iar acum doua zile cand i-am dat pireu de piersici era putin acrisor si nu s-a atins de el, dar poamele acre is bune ....

 

 

 

Simpatica micuta !  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...